امام جمعه رباط کریم: حمایت از «کالای ایرانی» حمایت از بیکاران جامعه است

امام جمعه رباط کریم گفت:باید کالای داخلی مصرف کرد، استفاده از کالای ایرانی است که می تواند مشکلات کارگران بیکار ما را حل کند، با این عمل می توان گفت که دیگر هیچ کارگری بیکار نیست و هیچ سفره ای خالی نمی ماند.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور آحاد مردم خداجو در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار کرد: مردم سعی کنند گره های زندگی یکدیگر را باز کنند تا آرامش به زندگی انسانهای نیازمند بازگردد.

وی افزود: صله رحم از موضوعاتی است که اسلام بر آن تأکید دارد و از این رو نباید ترک شود چرا که اسباب دلنگرانیها را ترک صله رحم فراهم می کند.

امام جمعه رباط کریم بر قدرت گسترده نیروهای نظامی در کشور تأکید و ادامه داد: امروز وحدت بین نیروهای نظامی شرایط مطلوبی را در کشور فراهم کرده و باید قدردان نیروهای نظامی بود.

وی فرارسیدن سالروز تولد حضرت سیدالشهدا(ع) و روز پاسدار را بر تمام پاسداران انقلاب و کشور تبریک و از این نیروهای همیشه در صحنه انقلاب قدردانی کرد.

حجت الاسلام محمدی نژاد یادآور شد: سپاه یک نیروی مردمی و متعهد به انقلاب است و از سالهای نخست پیروزی انقلاب، تلاش های بسیاری را برای کشور متحمل و شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب کرده است.

امام جمعه رباط کریم در بخش دیگری از سخنانش از تلاش های ارتش و سپاه در سوریه قدردانی کرد و گفت: این اتحاد موجب شد تا مدافعان حرمی از نسل انقلاب به میدان نبرد با داعشیان بروند و مظلومانه به شهادت برسند، امروز دشمنان از نیروی نظامی ایران هراس دارند و این مایه افتخار ما است.

حجت الاسلام محمدی نژاد در خطبه دوم بر حمایت آحاد مردم از کالای ایرانی تأکید و خاطرنشان کرد: باید کالای داخلی مصرف کرد، استفاده از کالای ایرانی است که می تواند مشکلات کارگران بیکار ما را حل کند، با این عمل می توان گفت که دیگر هیچ کارگری بیکار نیست و هیچ سفره ای خالی نمی ماند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *