امام جمعه رباط کریم: حقیقتا آستان قدس رضوی یک دولت فرهنگی اقتصادی است/ بانک بدون ربا مشکلات مردم را حل می‌کند

امام جمعه رباط کریم گفت: امروز وضعیت آستان قدس رضوی در بهترین شکل ممکن قرار دارد و آقای رییسی از این ظرفیت بزرگ توانسته است در استانهای دیگر به مردم خوب کشور خدمات رسانی کند، به حق باید گفت آستان قدس رضوی خود یک دولت است که کارهای بسیار بزرگی را در کارنامه دارد.

 

حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در گفت وگویی با خبرنگار گروه سیاسی رباط نیوز با اشاره به فعالیت‌های آقای رییسی در آستان قدس رضوی اظهار کرد: ایشان از زمان حضور در آستان قدس رضوی توانسته‌اند کارهای بسیار مطلوبی را به اجرا برسانند.

وی ادامه داد: حجت الاسلام رییسی یک انسان فعال در حوزه سیاست و فرهنگ است و به طور قطع توانسته تحولات شگرفی را در آستان قدس و مناطق مختلف کشور ایجاد کند.

حجت الاسلام محمدی نژاد خاطرنشان کرد: امروز وضعیت آستان قدس رضوی در بهترین شکل ممکن قرار دارد و آقای رییسی از این ظرفیت بزرگ توانسته است در استانهای دیگر به مردم خوب کشور خدمات رسانی کند، به حق باید گفت آستان قدس رضوی خود یک دولت است که کارهای بسیار بزرگی را در کارنامه دارد.

وی تأکید کرد: زائرسرای شهر حدود ۲۰هزار زائرنفر از مردم خوب کشور را در خود جای داده و امام رضا(ع) برکتی برای مردم ایران است.

امام جمعه رباط کریم به تشکیل بانک بدون ربا از سوی آستان قدس رضوی اشاره و تصریح کرد:  باید بانک‌های کشور بدون ربا باشند؛حقیقتا امروز ربا در بانک‌ها مشکلات بسیاری را برای مردم ایجاد کرده است و ایده تشکیل یک بانک بدون ربا از سوی آستان قدس رضوی بسیار امر خوشایندی است و می تواند پایه‌های بدبختی و اقتصاد مریض را از کشور دور کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *