امام جمعه رباط کریم تأکید کرد:برخی‌ها در فتنه ۸۸ در برابر انقلاب ایستادند/ تعطیلی برخی کارخانه‌های رباط کریم به دلیل رکود

امام جمعه رباط کریم گفت: مسأله اصلی در آن روزها ایستادگی برخی ها در برابر انقلاب بود که آسیب هایی به کشور وارد کردند،اگر برخی ها که ادعای تقلب داشتند چرا از راه قانونی وارد نشدند.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در نماز جمعه امروز رباط کریم اظهار کرد:دشمن می خواهد میان شیعه و سنی اختلاف افکنی کند، همین داعش با حربه ایجاد اختلاف، شیعه و سنی را از بین می برد، قرآن کریم به مسلمان وحدت را یادآوری می کند و آن را در میان مسلمانان یک امر مهم و ضروری می داند.

وی افزود: از اموراتی که با وحدت هم خوانی ندارد باید پرهیز کرد و وحدت را به سایر کشورها انتقال داد.

امام جمعه رباط کریم با تأکید بر توجه دولت به مشکلات اقتصادی مردم، ابراز کرد: رکود در کشور موجود است، سفره های مردم کوچک شده و قدرت خرید آن ها پایین آمده است، برخی کارخانه های رباط کریم تعطیل شده و کارگران خود را تعدیل کرده اند، شرایط امروز بسیار دشوار است، نباید بازار خارجی در کشور رونق گیرد تا این موضوعات رواج پیدا کند.

وی افزود: اینکه رهبرمعظم انقلاب بر اقتصاد مقاومتی تأکید دارند، همین موضوعات را شامل می شود، تعطیلی تولیدات داخلی و واردات از کشورهای خارجی به داخل روند روبه رشدی گرفته است،

خطیب جمعه رباط کریم اضافه کرد: واردات اجناس خارجی تولیدکننده های داخلی را خوار گردانده است، این کار سبب می شود تا تولیدکننده های داخلی برندهای خارجی را بر اجناس خود بزنند و به فروش برسانند، این واقعا ننگ است که به تولیدات داخلی توجه نشود و اجناس خارجی وارد شود.

حجت الاسلام محمدی نژاد ادامه داد: تشدید بحرات بیکاری، تعدیل نیروها،از آسیب هایی است که اکنون مردم با آن درگیر هستند.

وی با اشاره به نقش برجام از سوی آمریکا، خواستار توجه مسئولان به این رویکرد شد و بیان کرد: برجام می خواهد کی به نتیجه برسد؟ آمریکایی ها که قابل اطمینان نیستند،اقای اوباما برجام را نقض کرد، آمریکا نمی خواهد ایران آسوده خاطر باشد، او دشمن ما است و نمی گذارد آب خوش از گلوی ملت های آزاده پایین رود، ما چرا نقد برجام را بی سوادی و به جهنم رفتن می دانیم، اما نقض برجام از سوی آمریکا باید در سکوت بماند، این صحیح نیست.

وی با اشاره به حماسه نهم دی، اظهار کرد: دشمن می خواست با ادعای تقلب در انتخابات ۸۸ نسل جوان را درگیر نظام کند و آن ها را از نظام جدا کند، فتنه گران در زمین دشمن بازی کرند و انقلاب را به چالش کشیدند،مسأله اصلی در آن روزها ایستادگی برخی ها در برابر انقلاب بود که آسیب هایی به کشور وارد کردند،اگر برخی ها که ادعای تقلب داشتند چرا از راه قانونی وارد نشدند، اگر مردم کشی به راه می افتاد چه اتفاقی رخ می داد؟

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *