امام جمعه رباط کریم: برخی‌ها به دنبال تضعیف قدرت کشور هستند

حجت الاسلام محمدی نژاد تاکید کرد: رضا خان در ابتدا خودش را فردی مذهبی نشان می داد تا علما را جذب خود کند اقدامات زیادی هم انجام داد تا اطمینان علما را جذب کند اما در سال ۱۳۰۵ روی دیگر خود را نشان داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز،حجت الاسلام محمدی نژاد،امام جمعه رباط کریم در خطبه های نماز جمعه امروز این شهر اظهار کرد: بیاییم شرایط ازدواج را راحت تر کنیم، امروزه چشم هم چشمی سبب مشکل شدن ازدواج شده است.

وی افزود: با تقوایی و خوش رفتاری زندگی را زیبا و سبب تقویت بنیان خانواده می شود.

امام جمعه رباط کریم ادامه دارد: عروسها به دنبال جهزیه کامل نباشند باید کمی در اول زندگی ساده زندگی کنند و به دور از تجملات باشند.

حجت الاسلام محمدی نژاد تاکید کرد: رضا خان در ابتدا خودش را فردی مذهبی نشان می داد تا علما را جذب خود کند اقدامات زیادی هم انجام داد تا اطمینان علما را جذب کند اما در سال ۱۳۰۵ روی دیگر خود را نشان داد و بعد از سفر به خارج ماجرای کشف حجاب را ایجاد کرد و بعد از ان فاجعه های دیگر مانند مسجد گوهر شاد که حدود ۳ الی ۵ هزار نفر را شهید کرد، رضا خان نیامد روزه و نماز را بردارد بلکه دست روی عفاف و حجاب گذاشت که اول پایه را سست کند سپس بقیه دین از بین می رود.
امام جمعه رباط کریم ادامه داد: باید خانواده ها این موضوع را جدی بگیرند نباید بگذاریم دشمن به هدف خود برسد امر به معروف کنیم اگر کسی را دیدیم حتما بهش تذکر بدهیم .
امام جمعه رباط کریم تصریح کرد: این قرار داد های نفتی است که ما را نگران می کند در این سرمایه گذاری های خارجی کسانی مخالف هستند و بعضی ها با شرکت توتال فرانسه قرارداد نفتی امضا کرده، این قرار داد ۲۰ ساله حتی تا ۲۵ سال هم تمدید می شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.