امام جمعه رباط کریم: برخی‌ها در کشور منتظر یک جرقه‌اند

امام جمعه رباط کریم گفت: پس از انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری در سال ۸۸ برخی‌ها به بهانه تقلب در انتخابات به خیابان‌ها آمدند، آن‌ها به حمایت از غربی‌ها و برخی از افراد، اصل نظام را نشانه گرفته بودند تا این شد مردم در نهم دی ماه نیز دوباره پاسخ محکمی به آن فتنه گران دادند.

 

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور آحاد مردم خداجو درمصلی امام خمینی(ره) رباط کریم برگزار شد، اظهار کرد: در ۱۸ تیرماه سال ۷۸ به بهانه اصلاح قانون مطبوعات، روزنامه سلام فتنه را آماده کرد و سپس به کوی دانشگاه کشیده شد، بسیاری از کارهای خلاف مانند آتش سوزی و شعارهای ناهنجار صورت گرفت وپس از آن نیروی انتظامی نیز به این قضیه ورود پیدا کرده بود چرا که عناصر داخل و خارج نشین ضد انقلاب نیز از آن‌ها حمایت و فتنه را مدیریت می‌کردند.

وی افزود: در آن زمان شورای امنیت ملی و دبیر آن که شخص رییس جمهور بود اعلام کردند که با این قائله باید برخورد جدی شود و همین کار نیز صورت گرفت و پس از چند روز برخورد شد.

امام جمعه رباط کریم ادامه داد: روز ۲۳ تیرماه مردم در پاسخ به این حرکت ضد انقلابی به خیابان‌ها آمدند و جواب دندان شکنی به آن‌ها دادند.

وی با بیان اینکه در سال ۸۸ نیزعناصر ضد انقلاب مجددا به عرصه فتنه جویی آمدند، گفت: پس از انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری در سال ۸۸ برخی‌ها به بهانه تقلب در انتخابات به خیابان‌ها آمدند، آن‌ها به حمایت از غربی‌ها و برخی از افراد، اصل نظام را نشانه گرفته بودند تا این شد مردم در نهم دی ماه نیز دوباره پاسخ محکمی به آن فتنه گران دادند.

حجت الاسلام محمدی نژاد افزود: شورای نگهبان مورد تأیید رهبری و امام خمینی(ره) بوده و هست، هجمه‌های بسیاری علیه این‌ها صورت می‌گیرد و برخی‌ها می‌گویند که این شورا نظارت نداشته باشد که این اشتباه است و حتی دیده می‌شود عده‌ای با مقاصد سیاسی در داخل کشور به این شورا حمله می‌کنند اما همچنان شورای نگهبان کارش را به خوبی انجام داده است واگر میدان داری و شجاعت این نیروها نبود اتفاقات ناگواری در کشور رخ می‌داد.

وی با انتقاد از روند بی توجهی در میان خانواده نسبت به حجاب دختران، تصریح کرد: خانواده‌ها نباید نسبت به حجاب دختران خود بی تفاوت باشند، باید سعی کنیم تا جامعه را به سوی بی بند وباری سوق ندهیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *