امام جمعه رباط کریم: برخی از سیاسیون به دنبال مذاکره با داعش بودند

امام جمعه رباط کریم گفت: گروهی در باره داعش می گفتند باید این مسئله از طریق گفت وگو حل شود، باید گفت مگر شما از برجام درس نگرفته اید این همه ضرر و زیان دیده ایم باز هم می گویید با گفتگو حل می شود.

 

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام حسنیعلی محمدی نژاد، امام جمعه شهر رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور آحاد مردم خداجو و انقلابی رباط کریم در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد، با انتقاد از رواج مصرف گرایی درمیان خانواده‌ها اظهار کرد: مصرف گرایی بنیان اقتصادی خانواده را ضعیف و بیمار می کند، خانواده ها باید از مصرف گرایی به دور بوده و نگذارند مد گرایی به یک سنت تبدیل شود.

امام جمعه رباط کریم ادامه داد: اشراف گرایی سبب طلاق شده و به خاطر توقع زیاد زن از مرد زندگی ها دچار مشکل می شود، پس باید سعی کرد زندگی‌ها را به سمت و سویی برد که رقابت در آن نباشد.

خطیب جمعه رباط کریم با اشاره به پایان یافتن عمر داعش در سرزمینهای آسیایی ابراز کرد: این نیروی خبیث حدود ۶ سال  در کشورهای اسلامی و دیگر نقاط اقدام به خون ریزی کرد اما با تلاش سردار قاسم سلیمانی و مدافعان حرم سرانجام بساظط این نیروی ظالم برچیده شد که این افتخار برای کشور اسلامی ایران است.

حجت الاسلام محمدی نژاد ادامه داد: مردم زیادی از ایران، لبنان، افغانستان، پاکستان، عراق و سوریه در برابر مبارزه با داعش به شهادت رسیدند  و فرماندهی این عزیزان نیز بر عهده حاج قاسم سلیمانی بود، ایشان یک قول دادند و به عهد خود عمل کردند.

وی یاداور شد: موضوع اینجا است که اگر در هر جای دنیا کشوری مسلمان زیر شنکجه دشمنان قرار گیرد ما به انجا می رویم و از انجا دفاع می کنیم.

خطیب جمعه رباط کریم عنوان کرد: گروهی در باره داعش می گفتند باید این مسئله از طریق گفت وگو حل شود، باید گفت مگر شما از برجام درس نگرفته اید این همه ضرر و زیان دیده ایم باز هم می گویید با گفتگو حل می شود.

امام جمعه رباط کریم در بخش دیگری از سخنانش، هفته بسیج را بر دلاورمردان عرصه خدمت و سازندگی تبریک گفت و اظهار کرد: بسیج دین خدا را یاری کرده و دین خدا بسیج را یاری می کند تا ما به اینجا رسیده ایم، بسیج در راه انقلاب شهید و جانباز و ایثارگر داده تا مملکت به این عرصه رسیده است.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *