امام جمعه رباط کریم: بازماندن پرونده اعتماد در برجام یک خطای استراتژیکی است/ اسراییل تاوان خون‌های ریخته شده را می‌دهد

امام جمعه رباط کریم گفت: قدرت قدرت موشکی ما و کمک کردن به کشور های اسلامی قابل مذاکره نیست و باید توجه جدی به مذاکره با اروپایی ها در برجام شود.

به گزارش خبرنگارسیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام والمسلمین حسینعلی محمدی نژاد امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور آحاد مردم خداجو در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار شد با تأکید بر حفظ تقوا و توجه به عبادات خدای متعال در جامعه،اظهار کرد: رمضان بهترین ماه برای عبادت خداوند متعال است و شب ها و روزها برای بندگان روزه دار عبادت به شمار می آید.

وی ادامه داد: باید در این ماه از محرمات به دور بوده و بتوان عبادت خداوند متعال را به جای آورد.

امام جمعه رباط کریم با تأکید بر عدم اسراف در زندگی، ازسیل مصرف گرایی در کشور انتقاد کرد و گفت: مردم سعی کنند کالاها را به درستی استفاده کرده و تولیدکنندگان کالاهای باکیفیت تولید کنند.

وی تأکید کرد: در عرصه تحقق شعار سال، دولت و مردم باید پای کار بیایند تا کیفیت کالاها افزایش و واردات کاهش یابد.

حجت الاسلام محمدی نژاد با تبریک سالروز سوم خرداد و پیروزی رزمندگان اسلام در عملیات بیت المقدس تأکید کرد که دشمن می خواهند روحیه شهادت را از بین ببرد.

امام جمعه رباط کریم خاطرنشان کرد: اعتماد به آمریکا یک خوابی است که تعبیرش شکست در کشور است و برجام نیز درس عبرتی برای اعتماد کنندگان به خارج از کشور بود.

خطیب جمعه رباط کریم با اشاره به تعبیر رهبرمعظم انقلاب درخصوص عدم اعتماد به اروپایی‌ها در برجام،تصریح کرد: قدرت قدرت موشکی ما و کمک کردن به کشور های اسلامی قابل مذاکره نیست و باید توجه جدی به مذاکره با اروپایی ها در برجام شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی نژاد در بخش پایانی خطبه های نماز جمعه امروز رباط کریم بر نابودی اسراییل در ۲۵سال آینده تأکید و ابراز کرد: جنایاتی که امروز اسراییلی ها در فلسطین مرتکب می شوند نتیجه آن سالها بعد مشخص و به نابودی این رژیم ناپاک در جهان ختم خواهد شد.

انتهای پیام/

خبرنگار: مهدی امیری

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *