امام جمعه رباط کریم: این انقلاب خون های بسیاری داده و می ماند

امام جمعه رباط کریم ابراز کرد: یادم می آید آن روز ها می گفتند که این انقلاب دو سال بیشتر دوام نمی آورد اما دیدیم که بهارهای بسیاری از انقلاب گذشت و همچنان بر مدار پیشرفت می چرخد.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور آحاد مردم خداجو در مصلی این شهر برگزار شد اظهار کرد: افراد باید سعی کنند بر خشم خود غلبه کنند، خشم بسیاری از امراض را ایجاد و موجب نابودی روح و روان انسان می شود.
وی ادامه داد: باید به دنبال تشکیل یک زندگی مطلوب و اخلاق مدار بود تا در دنیا و آخرت سرافکنده نباشیم.

امام جمعه رباط کریم با اشاره به فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در برابر نظام شاهنشاهی، ابراز کرد: یادم می آید آن روز ها می گفتند که این انقلاب دو سال بیشتر دوام نمی آورد اما دیدیم که بهارهای بسیاری از انقلاب گذشت و همچنان بر مدار پیشرفت می چرخد.
حجت الاسلام محمدی نژاد تاکید کرد: باید قدردان امنیت و اقتدار امروز کشور بود، زمان شاه مردم حق نداشتند به سگهای آمریکایی توهین کنیم این بود عزت ایرانی که امروز برخی از آنها دم می زنند.
وی با بیان اینکه نباید در برابر آمریکا کوتاه آمد، تصریح کرد: مگر می شود در آمریکا کوتاه امد، ببینید کره شمالی را که چگونه امریکا را تهدید می کند، اقتدار و تکیه بر توان داخلی موضوعی مهم است که باید الگوی برخی از مسوولان باشد.
حجت الاسلام محمدی نژاد در پایان خاطرنشان کرد: فریب تخریب دشمنان در فضای مجازی را نخورید، آنها می خواهند عمران و آبادانی و امنیت را از کشور ما بگیرند.

انتهای پیام/ 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *