امام جمعه رباط کریم: اوضاع وخیم اقتصاد نشان از بی‌برنامه بودن دولتی‌ها است/ چرا متکی به داخل نباشیم

امام جمعه رباط کریم گفت: نامزد ها قول بدهند که برای باز کردن گره ها نگاهشان به مردم است نه به بیرون از مرزها، این دولت می گوید ما جلوی تورم را گرفتیم اما برای کار و اشتغال چه کاری صورت گرفته است؟

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور آحاد مردم خداجو، خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران این شهر در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد، با ارج نهادن مقام زن در جامعه، خواستار توجه جدی به این قشر شد و اظهار کرد: مردان باید قدر زنان خود را بدانند چرا که آنها تمام توان خود را در راه مراقبت از زندگی و خانواده می گذارند پس نباید هیچ گونه قدرنشناسی از سوی مردان صورت بگیرد.

وی ادامه داد: اگر مردی تمام ثروت اش را در اختیار زن قرار دهد اما اخلاق مداری را کنار بگذارد هیچ فایده ای نخواهد داشت، اخلاق مداری می تواند سرچشمه سلامتی زندگی ها باشد.

خطیب جمعه رباط کریم با اشاره به سالروز فرارسیدن آزادسازی هویزه به دست رزمندگان غیور ایرانی بیان کرد: ما باید قدر تمامی کسانی را که از این مرز بوم دفاع می کنند را بدانیم این افراد کم نیستند ما از همه ی این تشکر می کنیم با جان خود از این کشور دفاع می کنند.

حجت الاسلام محمدی نژاد با تأکید بر مقام ولای جوانان در نزد رهبر معظم انقلاب، ادامه داد: توجه به جوانان یک امر مهم است، دشمنان انقلاب می خواهند روحیه شهادت طلبی را از میان جوانان بگیرندچرا که ما مدافعان بسیاری از کشور و انقلاب داریم.

امام جمعه رباط کریم همچنین در بخش دیگری از سخنانش ضمت توصیه ای به نامزدهای انتخاباتی رییس جمهوری، بر حل مسأله معیشت مردم تأکید کرد و گفت: نامزد ها قول بدهند که برای باز کردن گره ها نگاهشان به مردم است نه به بیرون از مرزها، این دولت می گوید ما جلوی تورم را گرفتیم اما برای کار و اشتغال چه کاری صورت گرفته است؟

خطیب جمعه رباط کریم تصریح کرد: دولت اینده باید به فکر تولید داخلی باشد به فکر اقتصاد داخل باشد، باید کاری کند که تمامی افراد بتوانند کار بکنند این روحیه انقلابی است.

وی خاطرنشان کرد: ما رتبه ۴ واردات را در کل جهان داریم این یک افتضاح است، ببینید ما تا سنگ پا و ادامس هم وارد می کنیم چه برسد به پوشاک که اکثر کارگاه های پوشاک ورشکسته شده اند و تعدادی هم که مانده اند با  ظرفیت خیلی پایین کار می کنند، بسیاری از کارگاه های ما تعطیل شده اند از کوچک گرفته تا بزرگ، چقدر ضرر در مذاکرات دیده ایم نه حسابهای بانکی باز شده نه معاملات درست شده، اینها برای مردم مشکل است.

امام جمعه رباط کریم ابراز کرد: سانتریوفیوژ ها هم که رفت کنار، تحریم ها هم کنار نرفت،سایه جنگ هم برداشته نشد، وزیری که میلیاردی سرمایه داشته باشد به فکر اقتصاد مقاومتی نیست، باید دقت داشته باشیم به کسی رای بدهیم که انقلابی باشد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *