خطیب جمعه رباط کریم: آقای رئیس جمهور به چه چیزی می‌نازید؟ / تیم اقتصادی‌تان یا وزیر مسکن بی‌کفایت!

امام جمعه رباط کریم گفت: آقای رییس جمهور امروز مردم درد بیکاری دارند، دردی مانند رکود اقتصادی و حقوق نجومی آنها را ازار می دهد نه موضوعاتی دیگر،مردم برای چنین موضوعاتی به خیابان آمدند و اگر اقای روحانی موضوع رفراندوم تأیید شود به نظرتان چند درصد به کارآمدی شما رأی خواهند داد؟

 

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور آحاد مردم خداجو در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار کرد: در زندگی مشترک باید مراقب بسیاری از سخنانمان باشیم، شاید برخی از حرف ها برای همسران ناخوشایند باشد و این می شود که نزاع و درگیری صورت می گیرد.

وی افزود: پیش از آنکه سخن بگویید سعی کنید کمی درباره آن فکر کنید تا سخنی خلاف واقع نگویید و دیگران آزرده خاطر نشوند.

خطیب جمعه رباط کریم در ادامه ضمن قدردانی از حضور پرشور و حماسی مردم رباط کریم در راهپیمایی بزرگ ۲ بهمن ماه، خاطرنشان کرد: مردم بار دیگر با مشت های گره کرده بر دهان دشمنان زدند،امسال حدود۲ برابر جمعیت سال گذشته  مردم به خیابان ها امده بودند و ایستادگی خود را نشان دادند.

وی ادامه داد: دولت باید سعی کند تا معضل اشتغال و مسکن را در جامعه حل نماید، نمی شود به جوانان بگوییم که ازدواج کنند اما کاری نباشد و قیمت مسکن نیز سر به فلک کشیده باشد.

خطیب جمعه رباط کریم در انتقاد به سخنان رییس جمهور در روز ۲۲ بهمن ماه، تصریح کرد: آقای رییس جمهور، برخی‌ها از قطار انقلاب پیاده شدند منظورتان کدام افراد است؟ مفسدین اقتصادی ،مفسدین حقوقی یا افرادی که در سال ۸۸ فتنه ایجاد کردند؟ آقای رییس جمهور امروز مردم درد بیکاری دارند، دردی مانند رکود اقتصادی و حقوق نجومی آنها را ازار می دهد نه موضوعاتی دیگر،مردم برای چنین موضوعاتی به خیابان آمدند. اگر موضوع رفراندوم  تأیید شود به نظرتان چند درصد به کارآمدی شما رأی خواهند داد؟

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *