امام جمعه رباط کریم:موضوع اصلی این شهرستان درگیری شورا نیست

امام جمعه رباط کریم گفت: موضوع امروز این شهر شورای شهر نیست که گروه گروه شده اند ، ما جلسات داشتیم با هر دو گروه شورا و حتی با تمام نفرات شورا جلسه‌ای داشتیم ، مشکل اصلی این شهرستان درگیری شورا نیست چرا خیلی از مسئولین شهرستان در شهرستان زندگی نمی کنند.

به گزارش خبرنگارسیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام ترابی امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور آحاد مردم خداجو در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار شد، با اشاره به خوبی‌های نماز، اظهار کرد: نماز در حقیقت راه نزدیک شدن با خدا بوده و از اعمال برتر انسان نماز است.

وی با اشاره به روزهای پایانی ماه‌های محرم و صفر و اجرای مراسم سوگواری پیامبر اکرم (ص)، امام حسن مجتبی و امام رضا (ع) در سراسر کشور تصریح کرد: این شهر انگار برخلاف سایر مناطق بود پس شورای تبلیغات اسلامی و رییس انجمن های هیئات مذاهبی چه کار می کنند.

چرا مردم رباط کریم مطالبه‌گری نمی‌کنند؟

وی افزود: این شهر مانند یک شهر مرزی به چشم می آید  اما فقط ۲۰ کیلومتر با پایتخت فاصله دارد به دلیل اینکه مردم این شهر مطالبه گر نیستند از مسئولین نمی خواهند، موضوع امروز این شهر شورای شهر نیست که گروه گروه شده اند ، ما جلسات داشتیم با هر دو گروه شورا و حتی با تمام نفرات شورا جلسه‌ای داشتیم ، مشکل اصلی این شهرستان درگیری شورا نیست چرا خیلی از مسئولین شهرستان در شهرستان زندگی نمی کنند اینگونه عوامل سبب عقب ماندگی رباط کریم می شود .

دیگر کسی برای آمریکا اعتباری قائل نیست

امام جمعه رباط کریم در ادامه به هفته وقف اشاره کرد و گفت: وقف عامل گسترش تجربیات نسل ها است و باید از نهاد وقف حمایت شود تا اوقاف رشد کند.

وی در بخش پایانی سخنانش، قرار گرفتن فرد نا بخرد در رأس نظام سیاسی آمریکا را از علل اصلی کاهش قدرت آمریکا دانست و خاطرنشان کرد: از بزرگی آمریکا نسبت به ۴ دهه  چه از قدرت سخت و چه از قدرت نرم کاسته شده است  . امریکا بدهکار ترین کشور جهان است از لحاظ اقتصادی نیز ۴۰ ملیون نفر بی خانمان بیکار دارد. اگر تا دیروز امریکا کشورها را علیه ایران متحد می کرد اما امروز به اصطلاح سایر کشور ها برای امریکا تره خرد نمی کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *