در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم 22 بهمن؛

امام جمعه رباط کریم:مردم، مسئولان دلسوز و انقلابی می خواهند/ سخنرانی فرماندار رباط کریم در ۲۲ بهمن ماه

امام جمعه رباط کریم گفت: درست نیست برخی از مسئولان کارشان را به گونه تمام انجام ندهند چرا که این انقلاب آن ها را به عنوان سرمایه به شمار می آورد.

 

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، جلسه هماهنگی برگزاری مراسم ۲۲ بهمن ماه در شهرستان رباط کریم، ساعتی پیش با حضور مسئولان تمام دستگاه های شهرستان، در دفتر امام جمعه رباط کریم برگزار شد.

براساس این گزارش، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در این جلسه با مهم خواندن حضور حداکثری مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، بر نقش رسانه ها در این راستا تأکید و خاطرنشان کرد: تمام دشمنان انقلاب به دنبال آن هستند تا مردم در رکاب انقلاب نباشند، رسانه ها باید حضور پرشور مردم را در روز۲۲ بهمن ماه به نمایش بگذارند تا بار دیگر دشمنان به قدرت انقلاب پی ببرند.

امام جمعه رباط کریم ابراز کرد: نباید برنامه ها تنها بر روی کاغذ باشد، بلکه اجرای درست آن ها مهم است و باید حضور مسئولان نیز پرشور باشد.

وی با انتقاد از برخی مسئولان، خواستار نگاه ویژه به موضوع مدیریت شد و عنوان کرد: درست نیست برخی از مسئولان کارشان را به گونه تمام انجام ندهند چرا که این انقلاب آن ها را به عنوان سرمایه به شمار می آورد.

امام جمعه رباط کریم در ادامه به نقش سپاه و بسیج در اجرای فرامین رهبری اشاره و خاطرنشان کرد: انصافا این نهاد انقلابی زحمات بسیاری را در ایام دهه فجر در رباط کریم کشیده و باید قدران نیروهای آنها بود.

حجت الاسلام محمدی نژاد در بخش دیگری از سخنانش بر نقش مهم مساجد در ایجاد پایگاه های مردمی تأکید و خاطرنشان کرد: مساجد نقش مهمی در همراه ساختن مردم با انقلاب دارند، اقایان ائمه جماعات باید در این راه فعال باشند.

امام جمعه رباط کریم در خصوص زمان و مکان راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه نیز تصریح کرد: راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه ساعت ۱۰ صبح از چهارراه دادگستری رباط کریم آغاز و تا خیابان مصلی ادامه خواهد داشت که سخنران این روز نیز فرماندار رباط کریم خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *