امام جمعه رباط کریم: دولت مردم را در قراردادهای بین المللی نامحرم می داند

امام جمعه رباط کریم گفت: متاسفانه در این دولت قراردادهای محرمانه ای بسته می شود که نه مجلس باید بداند و نه مردم و تمام قراردادهایی هستند که مهم هستند، چرا باید بیگانگان محرم باشند و ما نامحرم؟

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد اظهار کرد: خدای متعال از حضرت فاطمه(س) به نام کوثر یاد کرده است، ایشان برای تمام زنان و مردان جامعه ما الگوی بسیار بزرگی هستند.

وی افزود: زندگی ایشان تماما سرمشق است، یکی از این الگوها مساله عبادت ایشان است، در عبادتشان آنقدر در پیش گاه حق تعالی عبادت می کردند که زمانی که در مقام ذات اقدس الهی قرار می گرفتند احساس بندگی می کردند.

امام جمعه رباط کریم ادامه داد: عبادت باید به گونه ای باشد که بتواند انسان را متحول کند، دیگران هم می تواند شبیه حضرت زهرا و ائمه اطهار(ع) باشند.

وی افزود: شوهرداری ایشان نیز اسوه ای بزرگ بود، حضرت زهرا(س) در برابر امام علی(ع) تسلیم بودند و نظیری نمی تواند برای ایشان پیدا کرد، در تمام زندگی هیچ تقاضایی که خارج از اراده همسرشان باشند نداشتند.

حجت الاسلام محمدی نژاد با انتقاد از برخی دختران جوانان که به دنبال فراگیری موسیقی های لهو و لعب می روند، تصریح کرد: خانواده ها باید مراقب حجاب خود و فرزندانشان باشند، متاسفانه اگر بدحجابی در جامعه رواج پیدا کند نسل خانواده در آینده مشکل دار خواهد شد، حجاب و عفاف برای خانواده ها یک اصل است و نباید به گونه ای باشد که دختران الات موسیقی را به راحتی حمل کنند و به کلاس درس موسیقی بروند، این یک مشکلی است که برخی خانواده ها به آن افتخار می کنند.

امام جمعه رباط کریم بیان کرد: امسال که ترامپ سخنان بیهوده ای را زد جوانان بسیاری در حمایت از انقلاب به خیابان ها آمدند و پاسخ محکمی را به آمریکایی ها دادند، این یک افتخار است و همان روحیه انقلابی گری جوانان ما را می رساند.

وی با انتقاد از قراردادهای محرمانه دولت تأکید کرد: متاسفانه در این دولت قراردادهای محرمانه ای بسته می شود که نه مجلس باید بداند و نه مردم و تماما قراردادهایی هستند که مهم هستند، چرا باید بیگانگان محرم باشند و ما نامحرم؟

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *