امام جمعه رباط کریم: دست‌های پشت پرده کشاورزان رباط کریم را بدبخت کرده اند

امام جمعه رباط کریم گفت: به همه مسئولین،استاندار، فرماندار و شهرداررباط کریم خطاب کردم که بدانند ۷۲درصد آب کانال محمدیه برای مردم شهر رباط کریم است، این سهم آب باید به کشاورزان برسد و کشاورزان بدبخت شده اند.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه که با حضور آحاد مردم خداجوی رباط کریم در مصلی این شهر برگزار شد، اظهار کرد:برخی از مردم از نظر سرمایه و ثروت بی نیاز هستند اما مطمئن باشید آن زندگی حقیقی و آرامش بخش نیست  چرا که در هنگام خواب به حق های مظلومان فکر می کنند.

وی افزود: باید بدانیم دلها با یاد خدا ارام می گیرد  و تمام زندگی را در پول ، مصرف گرایی ، اشراف گرایی ندانیم.

امام جمعه رباط کریم ادامه داد: ثروت زیاد گناهان انسان را به فراموشی می گذارد، انسانها زمانی که ثروت زیادی به دست می آورند از یاد خدا دور می شوند و حق مستحقان را فراموش می کنند، این افراد باید بدانند ذکر خدا همیشگی است و با این ذکر می توانند زندگی آرامی داشته باشند.

حجت الاسلام محمدی نژاد با اشاره به سالروز کشف کشف توسط رضاخان، بیان کرد: در چنین روزهایی قانون کشف حجاب در کشور توسط رضاخان صادر شد و پلیس مردم را به کشف حجاب وادار می کرد.

وی اضافه کرد: از آسیب های بی حجابی می توان به فرو پاشی خانواده اشاره کرد، کم کم حیا زن در خانواده از بین می رود و این آسیب خانواده را از بین می رود.

خطیب جمعه رباط کریم ادامه داد: آسیب های بد حجابی و بی حجابی به کل خانواده می رسد بی حجابی کم کم و اهسته مصرف گرایی و مدگرایی را به وجود می اورد و به راحتی روحیه معنوی را از خانه دور می کند.

حجت الاسلام محمدی نژاد در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به قیام مردم قم در نوزدهم دی ماه، این قیام را مهم ارزیابی و خاطرنشان کرد: قیام خونین مردم قم  سبب و زمینه ساز انقلاب اسلامی بود فرزند بزرگ امام خمینی(ره) اقا مصطفی خمینی شهید شدند و مردم باز هم به اعتراض پرداختند رژیم شاهنشاهی زخمی های مردم را به تخت بیمارستان می بستند تا بعد از معالجه به ساواک ببرند و شکنجه دهدند، امروز ۱۹ دی در ذهن مردم حک شده است و مردم قم با بصیرت خودشان مجاهدت و روحیه شهادت طلبی به میدان امدند.

وی با انتقاد از وضعیت کشاورزان رباط کریمی، تصریح کرد: بارها درباره کانال آب محمدیه صحبت کرده ام، به همه مسئولین،استاندار، فرماندار و شهردار خطاب کردم  که بدانند  ۷۲درصد آب کانال محمدیه برای مردم شهر رباط کریم است، این سهم آب باید به کشاورزان برسد کشاورزان بدبخت شده اند اقایان بدانید سال سال اقتصاد مقاومتی است در اسلامشهر آب را نگه می دارند ای کاش کسی باشد حرف های من را به استاندار برساند دست های آلوده ای پشت این قضیه است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *