امام جمعه رباط کریم:اقتصاد مقاومتی می تواند مشکلات اقتصادی را حل کند

امام جمعه رباط کریم گفت: تنها راه نجات کشور از تحریم غربی ها اقتصاد مقاومتی است، و افراد نباید در منازل خود اسراف کنند و از چشم و هم چشمی ها خودداری کنند تا اقتصاد مقاومتی محقق شود.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه شهرستان رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهرستان اظهار کرد: رمضان ماهی است که باید در آن به فقرا کمک  کرد چرا که این ماه ماه میهمانی خدا است.

وی افزود:  باید در این ماه صله رحم را فراموش نکنیم و از جنگ با افراد خودداری نماییم.

امام جمعه شهرستان رباط کریم با اشاره به مهم شماردن ماه رمضان، ابراز کرد: در این ماه نباید در ملا عام روز خواری کرد و حرمت این ماه عزیز باید نگه داشته شود.

وی با اشاره به گرامیداشت شهدای بیست و ششم خردادماه، ادامه داد: جوانانی که در این روز به شهادت رسیدند جوانان شجاعی بودند و اینها در راه اسلام به شهادت رسیدند.

حجت الاسلام محمدی نژاد ادامه داد: تشکیل جهاد سازندگی در اوایل انقلاب بسیار مهم بود و باید با کمک یکدیگر نیاز جدی کشاورزان را برطرف کنیم.

وی با اشاره به موضوع مهم اقتصاد مقاومتی، توجه مردم و مسئولان را به این مهم خواستار شد وابراز کرد: تنها راه نجات کشور از  تحریم غربی ها اقتصاد مقاومتی است، افراد نباید در منازل خود اسراف کنند و از چشم و هم چشمی ها خودداری کنند تا اقتصاد مقاومتی محقق شود.

خطیب جمعه رباط کریم ادامه داد: مردم باید از سپرده گذاری در بانکها خودداری کنند و سرمایه های خود را در راستای تولید به کار گیرند  چرا که این امر سبب رشد اقتصاد کشور می شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش، از وضعیت حجاب در کشور انتقاد و خاطرنشان کرد: مادرها باید فرهنک حجاب را به فرزندان خود بیاموزند  و باید با بدحجابی مقابله کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *