امام جمعه رباط‌کریم: کشته شدن ابوبکر البغدادی تنها یک اقدام انتخاباتی بود/ عراق و لبنان مراقب دسیسه‌های امریکا باشند

امام جمعه رباط‌کریم گفت: تاریخ مصرف این فرد تمام شده بود این اقدام تنها یک اقدام انتخاباتی بوده است و برای فرار از استیضاح بوده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط‌نیوز، حجت الاسلام ترابی در آئین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور آحاد مردم خداجو در مصلی بزرگ این شهر برگزار شد با تبریک فرارسیدن حلول ماه ربیع الاول به مردم، ۱۳ ابان ماه را روز استکبار ستیزی دانست و اظهار کرد:۱۳ آبان ماه روزی است که دانشجویان غیور پیرو خط امام، لانه جاسوسی را تسخیر کردند و روح امریکا در جهان شکست، آن روز افسانه شکست ناپذیری امریکا بر باد رفت.

وی ادامه داد: امروز جمهوری اسلامی ایران پرچم دار مبارزه مقدس با استکبار جهانی امریکا است ، در روز ۱۳ آبان ماه باید روحیه استکبار ستیزی مردم ایران به جهانیان ثابت شود.

حجت السلام ترابی با بیان اینکه امسال راهپیمایی ۱۳ آبان ماه اهمیت بیشتری دارد، ابراز کرد: امسال خصومت امریکا با ملت ایران بیشتر شده است و باید بار دیگر مشتی محکم به دهان امریکا بزنیم.

حجت السلام ترابی تاکید کرد: امریکا در این هفته ادعا کرده است که سر کرده گروهک تروریستی ابوبکر بغدادی را کشته است ، اگر فرض کنیم که این ادعا حقیقت داشته باشد باید این نکته را بدانیم که دیگر تاریخ مصرف این فرد تمام شده بود این اقدام تنها یک اقدام انتخاباتی بوده است و برای فرار از استیضاح بوده است مگر نه تمام جهان می دانند که بزرگ ترین حمایت کننده این گروهک تروریستی امریکا بوده است و حتی خود ترامپ نیز بارها در جریان انتخابات گفته بود که گروهک تروریستی داعش توسط کلینتون و باراک اوباما ساخته شده بود.

امام جمعه رباط‌کریم عنوان کرد: تجمعات مردمی برای مقابله با فساد اقتصادی مسئولین کشورهای عراق و لبنان اقدامی درست است اما مردم باید مواظب توطئه امریکایی برای اختلال و نزاع در این دو کشور مسلمان باشند و نباید اجازه دخالت کشور های بیگانه را در اینگونه مسائل داخلی بدهند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *