امام جمعه رباط‌کریم: توپ مشکلات مردم آبشناسان نباید در زمین ادارات بچرخد

امام جمعه رباط‌کریم گفت: در حق مردم شهرک شهید ابشناسان ظلم شده ، مسئولین هم نباید توپ را به زمین سایر مسئولین بیندازند باید دست به دست هم دهند و تمامی مسئولین باید پاسخ گو باشند چرا که مشکلات این شهرک بسیار است.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام ترابی امام جمعه شهرستان رباط کریم در آینه عبادی سیاسی روز جمعه این شهر با اشاره به این موضوع که نماز می تواند انسان ها را از آسیب ها و گناه ها به دور کند خاطرنشان کرد: نماز بازدارنده از امور نامطلوب است ببینید افرادی که نماز می خوانند بسیاری از مسائل را رعایت می‌کند چرا که این نماز است که آنها را از این گناه به دور می کند و مانع خطا می شود.

امام جمعه رباط کریم با اشاره به حملات گسترده جنگنده‌های سعودی در یمن خاطرنشان کرد: شکست امروز عربستان در یمن را نه تنها برای عربستان باید دانست بلکه آمریکا را نیز باید شکست خورده واقعی دانست.
حجت الاسلام ترابی در بخش دیگری از صحبت‌هایش به شکست واقعی اسرائیلی‌ها از فلسطین اشاره کرد و گفت: دیدید در فلسطین چه بلایی بر سر نظامیان اسرائیل آمد آنها دست به دامان مصری‌ها شدند تا بتوانند به آتش‌ دست پیدا کنند. این مردم فلسطین هستند که توانستند راهشان را پیدا کنند.

خطیب جمعه رباط‌کریم با اشاره بر مشکلات شهرک شهید آبشناسان خاطرنشان کرد: در حق مردم شهرک شهید ابشناسان ظلم شده ، مسئولین هم نباید توپ را به زمین سایر مسئولین بیندازند باید دست به دست هم دهند و تمامی مسئولین باید پاسخ گو باشند چرا که مشکلات این شهرک بسیار است.

وی در پایان شهادت یازدهمین اختر تابناک امامت امام حسن عسگری را به تمامی مردم تسلیت و آغاز امامت اخرین امام مسلمین را نیز تبریک گفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *