امام جمعه رباط‌کریم: تن دادن دوباره به مذاکره خطای نابخشودنی است

امام جمعه رباط‌کریم صریح کرد: هدف ما از مذاکره برداشته شدن تمامی تحریم ها بود باید کاری کنیم که آمریکا وادار به انجام تعهداتش شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط‌نیوز،حجت الاسلام ترابی در آئین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور آحاد مردم خداجو در مصلی بزرگ این شهر برگزار شد ، با بیان اهمیت نماز اظهار کرد: با اقامه نماز است که دین در جامعه برپا می شود.

وی در ادامه بیان کرد: یکی از مصادیق باقیات صالحات اقامه کردن نماز است.

ححت اسلام ترابی با تاکید عاشورا ستیزی برخی کشورها در محرم امسال، ابراز کرد: امسال در روز عاشورا شاهد صحنه های دلخراشی همچون ممانعت پلیس نیجریه با عاشقان حسینی که باعث کشته شدن تعدادی از عاشقانان حسنی شد بودیم، این یک حرکت عاشورا ستیزی است.

وی ادامه داد: در بحرین نیز پلیس این کشور با برگزاری مراسم عاشورا حسینی برخورد کرد و در کشمیر که تحت نظر هند است نظیر همچنین اتفاقاتی برایشان رخ داد، متاسفانه دردناک تر هم می شود با اقدامات تروریستی که افغانستات اتفاق افتاد.

امام جمعه رباط‌کریم ادامه داد: در روز عاشورا به جهان نشان می دهیم که محب حسین( ع ) هستیم و نمی توانند ما را از راه مکتب حسین( ع ) دور کنند.

حجت السلام ترابی با بیان این نکته که نباید برجام دیگری در تاریخ به ثبت برسد، خاطرنشان کرد: ما نباید فریب فرانسه را بخوریم چرا باید از یک سوراخ دو بار گزیده شویم، فرانسه هم زمان و در رکاب فرانسه حرکت می‌کند.

وی تاکید کرد: امریکا خواستار این است که ایران در قبال دریافت امتیازاتی که خودش دارد به امریکا تعهد دهد، امروز فرانسه از نیابت از امریکا می خواهد که برجام دائمی ثبت شود، یعنی ایران برای همیشه از انرژی هسته ای دست بکشد و دومین خواسته فرانسه کاهش نفوذ در منطقه است که هر جور بخواهد بتواند منطقه را چپاول کند و سومین خواسته آنها تاکید بر کاهش مسافت موشک های ایران است.

وی تصریح کرد: هدف ما از مذاکره برداشته شدن تمامی تحریم ها بود باید کاری کنیم که آمریکا وادار به انجام تعهداتش شود نباید با برخورد های منفعلانه دشمن را حریص‌تر کنیم، باید با توقف مذاکرات با اروپا دشمن را به سر عقل آوریم و با غنی سازی ۲۰ درصد اورانیوم دشمن را وادارد کنیم تا به تعهدات خود پایبند باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *