امام جمعه رباط‌کریم: بهانه‌جویی و تحریم‌های دشمن تمامی ندارد

امام جمعه رباط کریم گفت: : امریکا مانند سگ درنده است اگر جلویش بایستیم عقب می رود اما اگر فرار کنیم به دنبال ما می‌آید.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام ترابی در آئین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور آحاد مردم خداجو در مصلی بزرگ این شهر برگزار شد اظهار کرد: دشمن خواهان ایجاد یک طرح استعماری است که می خواهد تمامی کشور های اسلامی را تکه تکه کند ، دشمن با این اقدام مسلمانان را به جان هم انداخته است.

وی در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه مذاکره امریکا بی فایده است، خاطرنشان کرد: قرار بود با برجام تمامی تحریم ها از بین بروند اما چه شد چه چیزی به دست اوردیم و چه دست آوردی داشتیم.

امام جمعه رباط کریم اضافه کرد: اگر امروز دشمن خواهان مذاکره شده است می خواهد ثابت کند که فشار های حداکثری جواب داده و ایران مجبور به مذاکره شده است.

حجت السلام ترابی با بیان اینکه هر روز به هر بهانه ای دشمن کشور ما را تحریم میکند تصریح کرد: امریکا مانند سگ درنده است اگر جلویش بایستیم عقب می رود اما اگر فرار کنیم به دنبال ما
می آید.

وی یادآور شد: دشمن می داند که توان مقابله نظامی را با ما ندارد زیرا تجربه دارد در این زمینه بار ها در هشت سال دفاع مقدس مشاهده کرده است.

حجت السلام ترابی با مهم خواندن اقدامات ایران در برابر بدعهدی کشورهای حامی برجام عنوان کرد: اروپائی‌ها نیز به تعهدات خود عمل نمی کنند و نخواهند کرد، به نظر می رسد که باید گام های ما به صورت محکم تر و سریع تر برداشته شود.

خطیب جمعه رباط کریم در بخش پایانی خطبه های امروز نماز جمعه ب حوادث اخیر در کشور عراق اشاره کرد و گفت: مردم عراق همان افرادی هستند که مشتاقانه به عاشقان زائران حسین ( ع ) خدمت می کردند و این آشوبگران کسانی هستند که تحت نظر یه روحانی عمل می کنند، این روحانی که ادعای مرجعیت شیعه دارد به مخالفت با مرجع عالیقدر اسلام ایت الله سیستانی در موضوع مقابله با داعش پرداخت‌.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *