امام جمعه رباط‌کریم: برخی گزافه گو انتخابات را تشریفاتی می‌دانند

امام جمعه رباط کریم گفت: موضوع تاسف برانگیز اینجا است که بعضی از افراد داخلی که در پست های مدیریتی قرار دارند می گویند انتخابات تشریفاتی است و انتخابات را انتصابات می نامند ؛ این افراد گزافه گوی تنها زمانی که انتخابات به نفع خودشان است آن را انتخابات می خوانند.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام ترابی در آئین عبادی سیاسی روز جمعه رباط کریم که با حضور آحاد مردم خداجو در مصلی بزرگ این شهر برگزار شد اظهار کرد: اگر قرار است یک روز به عنوان روز مادران شهید و تجلیل از این عزیزان انتخاب شود چه روزی بهتر ۱۳ جمادی الثانی که سالروز شهادت مادر و همسر شهید خانم ام البنی(ع) است.

حجت السلام ترابی ادامه داد: باید قدر مادران شهدا را دانست که فرزندان خود را به گونه ای تربیت کرده اند که چنین رشادت‌هایی انجام داده اند.

حجت الاسلام ترابی با اشاره به دیدار روز های گذشته با رهبر معظم انقلاب، خاطرنشان کرد: ایشان در بیاناتشان حضور مردم ایران در ۲۲ بهمن را نشان دهنده این موضوع دانست که مردم مثل کوه پشت اسلام ، انقلاب و نظام اسلامی ایستاده اند.

حجت الاسلام ترابی با اشاره موضوع انتخابات، این عرصه سیاسی را از مهمترین رخدادهای کشور دانست و خاطرنشان کرد: انتخابات اساسی.ترین مسئله کشور و زیر سازه پیشرفت است، نقش بازدارنده انتخابات بیشتر از قدرت موشک پدافندی ماست چرا که دشمن از قدرت موشکی ما می ترسد اما بیشتر از حضور مردم در صحنه شرکت در انتخابات واهمه دارد .

خطیب جمعه شهرستان ادامه داد: دشمنان مردم ایران ۴۰ ساله تلاش می‌کنند که مردم خیلی کمتر حضور پیدا کنند در انتخابات تا گزافه گویی کنند ؛ اما موضوع تاسف برانگیز اینجا است که بعضی از افراد داخلی که در پست های مدیریتی قرار دارند می گویند انتخابات تشریفاتی است و انتخابات را انتصابات می نامند ؛ این افراد گزافه گوی تنها زمانی که انتخابات به نفع خودشان است آن را انتخابات می خوانند ؛ شورای نگهبان عملکردی داشته که به هیچ عنوان جناهی نبوده چه اصلاح طلب ، چه اصول گرا و حتی کاندید های مستقل نیز رد صلاحیت شده اند‌.

خطیب جمعه رباط کریم افزود: مردم باید پاسخ این افراد را بدهند، اولویت اول حضور در انتخابات است که نشان دهنده ایستادگی مردم پشت این نظام و انقلاب است و اولویت دوم انتخاب فرد صالح درست است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *