امام جمعه رباط‌کریم: باید سازمانی جدا برای کاهش آسیب‌های اجتماعی ایجاد شود

حجت الاسلام ترابی امام جمعه رباط‌کریم در شورای فرهنگ عمومی این شهرستان اظهار کرد: امسال موضوع جاماندگان اربعین حسینی در شهرستان رباط‌کریم بسیار مطلوب برگزار شد، باید در چنین موضوعات فرهنگی دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی ورود جدی داشته باشند‌.

به گزارش رباط نیوز،حجت الاسلام ترابی امام جمعه رباط‌کریم در شورای فرهنگ عمومی این شهرستان اظهار کرد: امسال موضوع جاماندگان اربعین حسینی در شهرستان رباط‌کریم بسیار مطلوب برگزار شد، باید در چنین موضوعات فرهنگی دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی ورود جدی داشته باشند‌.

حجت الاسلام ترابی در ادامه تاکید کرد: به زودی رباط‌کریم میزبان جشنواره مطبوعاتی استان تهران خواهد بود، این بزرگترین و بهترین رخداد فرهنگی در شهرستان رباط‌کریم است و باید تمام دستگاه‌ها ورود جدی و مطلوب واقع داشته باشند.

حجت الاسلام ترابی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اسیب های اجتماعی پیش روی جامعه و به ویژه شهرستان رباط‌کریم اشاره و خاطرنشان کرد: شاید یکی از علل کم توجهی به آسیب های اجتماعی تعدد بالای نهادهایی است که این موضوع را پیگیری می کنند باشند، به نظر باید به دنبال تخصصی کردن و ایجاد یک سازمان و یا نهاد برای پیگیری اسیب های پیش روی جامعه باشیم.

وی بیکاری و عدم اشتغال، فقر فرهنگی و مشکلات خانوادگی و تهاجم فرهنگی را از مهترین علل افزایش آسیب‌های اجتماعی دانست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *