امام جمعه رباط‌کریم: باید از برجام درس گرفت و به دشمن بها نداد

امام جمعه رباط‌کریم گفت: باید درس عبرت بگیریم تا دیگر ضربه نخوریم به بهانه نداشتن حقوق بشر و احترام نگذاشتن بر حقوق هم جنس گرایان بار ها بر ما ایراد گرفتند، مشکل دشمن با اقتدار ماست.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام ترابی امام جمعه رباط‌کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور آحاد مردم خداجو در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار کرد: ما باید بدانیم جوانان ما بت شکن هستند، باید به جوانان فرصت داد هر موقع اطمینانی شده به جوانان پاسخ اطمینان را داده اند و چون از نسل انقلاب هستند الگویشان علی (ع) است.

وی ادامه داد: این ملت با چنین عظمتی به بن بست می رسد خیر امروز جمهوری اسلامی ایران در اقتدار قرار دارد امریکا جهان خوار در تمام دنیا تنها مشکل خود را جمهوری اسلامی ایران است این شکست ناپذیری از اسلام است.

امان جمعه رباط کریم با اشاره تخریب رسانه های ضد انقلاب ابراز کرد: باید امروز ابزار این سلاح مخرب که در روزگار الان رسانه هست از دست دشمن گرفت.

وی با انتقاد از برخی مصوبات مجلس، خاطرنشان کرد: تصویب لایحه کنوانسیون عدم حمایت از تروریست است، باید بیش تر فکر می شد اما تصویب شد اما برای ساکت کردن معترضان گفتند ما شرط و شروط هایی گذاشتیم برای این کنوانسیون ولی ایا این شروط پذیرفته شده است.
وی تصریح کرد: از نظر انها تروریست سپاه قدسی است که باعث افتخار ملت است.

وی تاکید کرد:برخی آقایان می‌گویند ما هیچ گونه تضمینی نمی کنیم تا این شروط را قبول کنند آقایان بدانند که چهل سال است دشمن قصد بر اندازی این نظام را دارد، همین چند سال پیش قرار دادی بستیم به نام برجام و فکر کردیم تمام شد اما امروز چه شده باید درس عبرت بگیریم تا دیگر ضربه نخوریم به بهانه نداشتن حقوق بشر و احترام نگذاشتند بر حقوق هم جنس گرایان بار ها بر ما ایراد گرفتن مشکل دشمن با اقتدار ماست.

وی در ادامه عنوان کرد: یکی دیگر از راه های مقابله با امریکا اتحاد پیمان مردم با یکدیگر و تفرقه اندازی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *