امام جمعه رباط‌کریم:مردم بسته شدن حساب هلال احمر را فراموش نمی‌کنند/ جوسازی رسانه‌ها نمی‌توانند برادری ایران و عراق را تخریب کند

امام جمعه رباط‌کریم گفت: امریکا چگونه دشمنی است برای مردم ایران، از طرفی سفره هفت سین پهن می کند و می گوید به سنت های مردم ایران احترام می گذارد و از طرف دیگر نه تنها خودش کمکی نمی کند بلکه حتی جلوی کمک های سایر کشور ها و حتی ایرانیان خارج از کشور را به مردم سیل زده را می گیرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام ترابی امام جمعه رباط‌کریم ظهر امروز در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه با تاکید بر اینکه انسان‌ها در زمان ادای نماز باید حضور قلب داشته باشند،اظهار کرد: معرفت به ذات الهی موضوعی است مهم که بندگان درعبادت باید به آن توجه جدی داشته باشند.

وی در ادامه ۲۹ فروردین ماه سالروز ارتش جمهوری اسلامی را تبریک عرض گفت و ادامه داد: امسال بهترین سال برای نشان دادن آن بود که ارتش و سپاه و نیروی انتظامی مردمی هستند در کنار مردم قرار دارند و به خاطر تلاش های بی حد مرز ارتش جمهوری اسلامی باید از آنها قدردانی کرد .
حجت الاسلام ترایی بابیان اینکه این سیل دوستان و دشمنان کشور ما را نشان داد، ابراز کرد: بسته شدن حساب های هلال احمر ایران به خاطر تحریم های امریکا در این سیل نشان داده شد که امریکا چگونه دشمنی است برای مردم ایران، از طرفی سفره هفت سین پهن می کند و می گوید به سنت های مردم ایران احترام می گذارد و از طرف دیگر نه تنها خودش کمکی نمی کند بلکه حتی جلوی کمک های سایر کشور ها و حتی ایرانیان خارج از کشور را به مردم سیل زده را می گیرد.

وی یادآور شد: باید اشاره کنیم که سیل بسیار تلخ بود اما بهترین صحنه برای شناختن دوست و دشمن بود در حال حاضر رسانه های صهیونیستی و سعودی و انگلیسی در حال جو سازی هستند که چرا گروه های عراقی و سایر کشور با پرچم های خود در حال کار در ایران هستند اما باید بدانند که این جو سازی نمی تواند مانع برادری و دوستی این کشور ها با کشور ما شود.

وی در پایان با اشاره به مناسب های مهم هفته نیمه شعبان سالروز ولادت منجی عالم را گرامی و به سربازان گمنام امام زمان(عج) تبریک گفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *