امام جمعه رباط‌کریم:این میانجی‌گری‌ها نشان از ضعف دشمنان و قدرت ایران دارد

امام جمعه رباط‌کریم با تاکید بر ناتوانی دشمنان در مقابل قدرت ایران اسلامی، خاطرنشان کرد: در این چهل سال دشمنان هر گونه اقدامی را در جهت مقابله با پیشرفت ایران اسلامی انجام داده اند، اگر هم اقدامی در بعضی عرصه ها انجام نداده اند نتواسته و توان انجامش را نداشته اند.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط‌نیوز، حجت الاسلام ترابی خطیب روز جمعه شهرستان رباط کریم در نماز جمعه این شهر، اظهار کرد: آمریکایی ها هنگامی که از تحریم اقتصادی نتوانستند کشور ما را به پای میز مذاکره بکشانند، با ایجاد هیاهوی جنگ سخت و فرستادن ناوهای جنگی سعی داشتند تا سایه جنگ را بر مردم ایران ترسیم کنند اما این بار مقابله و سخنرانی رهبر معظم انقلاب راه را بر دشمنان بست.

وی ادامه داد: هنگامی که ترامپ شکستش را مشاهده کرد اظهار کرد که ما جنگ با کشور ایران و سران مملکت ایران نداریم و شروع به فرستادن میاجی گر به ایران کرد.

امام جمعه رباط‌کریم ابراز کرد: از ان جمله میانجیگری‌ها می توان به حضور وزیر امور خارجه المان و نخست وزیر ژاپن اشاره کرد که حضرت اقا فرمودند امریکایی ها قابل اطمینان نیستند ، قبل از سفر نخست وزیر ژاپن به ایران بعضی ها اب از لب و لوچه شان اویزان شده بود که امریکا میانجی گر صلح فرستاده است ولی حضرت اقا فرمودند که ما نمی توانیم بر سر مسائل هسته ای و ناموسی کشورمان مذاکره کنیم.

خطیب جمعه شهرستان رباط‌کریم تاکید کرد: پس از ایجاد این مسائل وضعیت مسئولین کشورمان مشخص شد که نباید به هیچ عنوان هیچگونه مذاکره اشکار و پنهان تحت فشار داشته باشیم.

امام جمعه رباط‌کریم در بخش دیگری از سخنانش، با تاکید بر ناتوانی دشمنان در مقابل قدرت ایران اسلامی، خاطرنشان کرد: در این چهل سال دشمنان هر گونه اقدامی را در جهت مقابله با پیشرفت ایران اسلامی انجام داده اند، اگر هم اقدامی در بعضی عرصه ها انجام نداده است نتواسته و توان انجامش را نداشته اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *