امام جمعه رباط‌کریم:اقدام اخیر ترامپ درباره سپاه تنها خودنمایی و جنبه تبلیغاتی دارد

امام جمعه رباط‌کریم گفت: آمریکا از سپاه پاسداران به خاطر اینکه در هر زمینه ای که سپاه حضور پیدا کرده قطعا در ان زمینه امریکا شکست خورده کینه دارد و باید بدانیم که این اقدام یک اقدام تبلیغاتی است و فقط می خواهد افکار مردم را درگیر خود کند.

به گزارش خبرنگارسیاسی رباط‌نیوز، حجت الاسلام ترابی امام جمعه رباط‌کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور اقشار مردم و نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد، اظهار کرد: مومن در هنگام نماز نباید شتاب و عجله داشته باشد چرا که معبود ما خدا است و مشکلات ما را حل می‌کند.

وی ادامه داد: سال جدید با ماه شعبان آغاز شد و برکت شادی بیشتری‌ داشت اما متاسفانه سیل مخرب غم بزرگی بر کشور ما گذاشت، این سیل مخرب به ما نشان داد که چه نقطه ضعف هایی داریم و ۲۴ استان کشور ما را تحت تاثیر قرار داد.
وی افزود: از نکاتی که این سیل بر جا گذاشت این بود که مسئولین ما باید در هر لحظه اماده باشند نه این که به خاطر خشک سالی اقدامات لازم را جدی نگیرند.

حجت الاسلام ترابی ابراز کرد: ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم رودخانه و عدم وجود سیل بندها و عدم لایه روبی رودخانه‌ها اقداماتی بود که اگر از قبل پیگیری‌ها انجام شده بود سبب بروز این مشکلات نمی‌شد و خسارات کاهش می‌یافت.

وی تاکید کرد: اگر دستگاه‌ها و کمک‌های سپاه و ارتش نبود معلوم نبود دولت می‌خواست چکار کند البته روی دیگر این سکه کمک های مردمی بود که واقعا اتحاد همبستگی ایرانیان را به رخ جهانیان کشید.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: درست است که در رباط کریم سیل به وجود نیامد اما آبگرفتگی‌هایی وجود داشت که باید از ستاد بحران شهرستان رباط کریم و شهرداری که واقعا اقدامات لازم را انجام دادند قدردانی کنیم.

وی عنوان کرد: نیروی انتظامی و سپاه و بسیج شهرستان با تلاش های بی وقفه در مدیریت بحران شهرستان نقش مهمی را ایفا کردند.

حجت الاسلام ترابی تصریح کرد: سپاه و بسیج شهرستان رباط کریم با فرستادن گروه‌های جهادی به مناطق سیل زده همدردی خود را نشان داد و بعد از ان هم با جمع کردن کمک های مردمی و فرستادن انها به مناطق سیل زده بار دیگر هم زیستی مردم این شهرستان را نشان دادند.

وی موضوع دیگری را مطرح کرد و گفت: قرار گرفتن نام سپاه پاسداران در لیست تروریست ها اقدامی از سوی آمریکا بود که پس از اعلام این اقدام سریعا بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی این اقدام را تحسین کرد و گفت که ما این پیشنهاد را به امریکا دادیم، این اقدام نشان می دهد که امریکا و اسرائیل هم پیمان یک دیگرند .

وی تاکید کرد: آمریکا از سپاه پاسداران به خاطر اینکه در هر زمینه ای که سپاه حضور پیدا کرده قطعا در ان زمینه امریکا شکست خورده کینه دارد و باید بدانیم که این اقدام یک اقدام تبلیغاتی است و فقط می خواهد افکار مردم را درگیر خود کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *