الارد رباط کریم صاحب بانک ملی شد

شعبه جدید بانک ملی ایران در شهر الارد با حضور مسئولین شهری و شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی رباط نیوز، شعبه جدید بانک ملی الارد که در نتیجه تغییر وضعیت باجه موجود در این شهر  و تبدیل آن به یک شعبه مستقل انجام شد ، با حضور جمعی از مسئولان شهری به ویژه شهردار ، اعضای شورای شهر ، امام جمعه و سایر مسئولان شهری و شهرستانی افتتاح شد.

در این جلسه ولی الله حسنلو، رئیس شورای شهرستان و همچنین عضو شورای شهر رباط کریم در خصوص پیگیری های انجام شده در رابطه با این شعبه  را ارائه توضیحاتی، اظهار کرد : در دو سال اخیر با پیگیری و هماهنگی های اعضای شورای شهر رباط کریم که مستقیما پیگیر باز شدن این شعبه در شهر الارد بودند و همچنین زحمات و پیگیری های سایر مسئولین شهرستان سرانجام این اتفاق مهم رقم خورد و امروز شاهد افتتاح آن بودیم .

در ادامه این جلسه، رئیس حوزه بانک ملی رباط کریم نیز گفت : وجود یک بانک پاسخگو برای شهروندان یک محل می‌تواند موجب افزایش رفاه و تسهیل دسترسی به امکانات بوده و شهروندان می توانند با استفاده از این شعبه به امور بانکی خود با صرف هزینه و زمان کمتر اقدام کنند.

براین اساس در این جلسه همچنین نمایندگان دیگری از سایر ارگانها و نهادهای شهری و به ویژه مسئولین شهر الارد حضور داشتند و از این تاریخ فعالیت رسمی شعبه بانک ملی شهر الارد آغاز به فعالیت کرد .

شهر الارد تاکنون هیچ شعبه بانکی نداشت و تمام هزینه‌های افتتاح و اجاره ماهیانه این شعبه توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم تقبل شده است .

عدم وجود شعب بانکی در برخی از شهرکها و روستاهای رباط کریم به خوبی احساس می شود و لازم است با رایزنی اقداماتی برای این شهرک ها و روستاها صورت گیرد.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *