شهردار رباط کریم خبرداد:

اقدام شهرداری رباط کریم در جمع آوری کمک های انسان دوستانه به زلزله زدگان

شهردار رباط کریم از اقدام برای جمع آوری کمک های انسان دوستانه و ارسال آن به مناطق زلزله زده غرب کشور با همکاری نهادهای مردمی خبر داد.

سیّد محمد میرزمانی، شهردار رباط کریم در گفت وگو با خبرنگاراجتماعی رباط نیوز ضمن تسلیت جان باختن جمعی از هموطنان عزیزمان در حادثه زلزله استانهای غربی کشور از اقدام برای جمع آوری کمک های غیر نقدی و انسان دوستانه همشهریان و ارسال آن به مناطق زلزله زده خبر داد و اظهار کرد: با توجه به اعلام نیاز فوری به برخی از اقلام از جمله مواد غذایی و پوشاک گرم و همچنین وسایل ضروری از قبیل پتو و چادر با همکاری فرمانداری محترم و جمعیت هلال احمر شهرستان نسبت به برپایی ایستگاه جمع آوری کمک های انسان دوستانه در روبروی شهرداری گردیده است که امیدواریم هرچه زودتر بتوانیم کمک های مردمی را به این مناطق ارسال کنیم.

وی ضمن تشکر از همه هموطنان و شهروندان محترم رباط کریم در کمک به این امر خداپسندانه اظهار داشت: از سازمانهای مردم نهاد نیز انتظا ر می رود همکاری مناسبی با ستاد جمع آوری کمک های مردمی در شهر رباط کریم داشته باشند .

شهردار رباط کریم در پایان گفت: شهروندان عزیز می توانند جهت اهداء کمک های غیر نقدی خود با شماره ۵۶۴۲۷۷۷۷ روابط عمومی شهرداری رباط کریم و یا از طریق هلال احمر شهرستان رباط کریم اقدام نمایند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *