اقدام جالب یک داور قبل از دادن کارت زرد به بازیکن!

داور زن فوتبال قبل از نشان دادن کارت زرد برای کاکا، با این بازیکن برزیلی سلفی گرفت.

به گزارش رباط نیوز ،کاکا بازیساز نخبه و یکی از تنها شماره ۸‌هایی بود که موفق به کسب جام‌های جهانی، لیگ قهرمانان و توپ طلا شد.

“او بازیکن کامل است”، اینگونه توصیفش می‌کنند که “پله” پس از اینکه در سال ۲۰۰۷ به عنوان بازیکن جهانی فیفا انتخاب شد، توضیح داد: او می‌توانست همه این کار‌ها را انجام دهد و تماشای او در حرکت با توپ به جلو لذت بخش بود. رونالدینیو در مورد کاکا گفت: “برای دو سال، شاید سه فصل [در‌ای سی میلان]او بهترین بازیکن جهان بود. هیچ کاری نمی‌توانست انجام دهد. او همچنین یک چهره عالی در زمین است.

کاکا جوانترین سفیر برنامه جهانی غذا در سازمان ملل در سال ۲۰۰۴ شد و در سال ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ توسط تایم به عنوان یکی از تأثیرگذارترین چهره‌های جهان ثبت گردید. او همچنین اولین ستاره ورزشی بود که ۱۰ میلیون دنبال کننده در توییتر خود به خود جذب کرد، میراث کاکا به بیش از آنچه که در زمین انجام می‌داد، گسترش می‌یابد. کاکا در سال ۲۰۱۷ پس از پایان کار خود در MLS بازنشسته شد، اما هنوز در بازی‌های خیریه حضور می‌یابد و، اما در آخرین بازی خیریه که بین دو تیم ملی برزیل و اسرائیل انجام شد، در یک اقدام عجیب داور این دیدار محبوبیت هافبک-مهاجم برزیلی را بار دیگر برجسته کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *