اقتدار امروز ایران را مدیون خون شهدا هستیم

فرمانده سپاه رباط کریم: به برکت خون شهدا، رزمندگان، آزادگان و نیروهای مسلح و تدابیر رهبری امروز در اوج اقتدار به سر میبریم و این اقتدار را مدیون رزمندگانی میباشیم که لبیک گفتند و حماسه آفریدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، سرهنگ شهیری فرمانده سپاه رباط کریم در پیش  از خطبه های این هفته نماز جمعه رباط کریم گفت:دفاع مقدس یعنی دفاع از ناموس و غیرت و وطن، یعنی معنویت، استقامت، جوانمردی، شهادت طلبی، اخلاص در عمل ملت و رزمندگان غیورش‌؛هشت سال دفاع مقدس ترکیبی از منطق و مهربانی و فداکاری وشجاعت است و منطق ما منطق ابا عبدالله الحسیناست ؛ اگر دشمن این حقیقت را دریابد، هرگز منتظر خسته شدن و خستگی ما نمی ماند

همچنین ایشان با اشاره به موضوع گام دوم انقلاب فرمود: روزی که جنگ بر ما تحمیل شد و انقلاب را شروع کردیم ما در نقطه صفر بودیم، اما به برکت خون شهدا، رزمندگان، آزادگان و نیروهای مسلح و تدابیر رهبری امروز در اوج اقتدار به سر میبریم و این اقتدار را مدیون رزمندگانی میباشیم که لبیک گفتند و حماسه آفریدند.

وی در رابطه با دفاع مقدس ادامه داد: بایستی به فرمایش مقام معظم رهبری، کتاب ها نوشت، فیلم ها ساخت و بایستی برای جوانان امروز با ادبیات خود جوانان، جبهه و دفاع مقدس را ترسیم کرد؛ برای جوانانی که امروز آماده جانفشانی هستند و آن چیزی که ما از جبهه به خاطر داریم جز اخلاص و فداکاری دیده نمیشود.
دیروز با دستان خالی شعار ما میتوانیم را به اثبات رساندیم و امروز که در اوج قدرت هستیم با حضور مردم در صحنه و خدمت رسانی که از مسئولین در انتظار است باید روی دشمن را سیاه کنیم

همچنین ایشان در انتهای سخنان خود بخشی از وصیت نامه شهید نور علی شوشتری را قرائت کردند:دیروز از هر چه بود گذشتیم، امروز از هر چه بودیم گذشتیم.آنجا پشت خاکریز بودیم و اینجا در پناه میز.دیروز دنبال گمنامی بودیم و امروز مواظبیم ناممان گم نشود.جبهه بوی ایمان میداد و اینجا ایمانمان بو میدهد. آنجا بر درب اتاقمان مینوشتیم یاحسین فرماندهی ازان توست؛ الان مینویسیم بدون هماهنگی وارد نشوید.الهی نصیرمان باش تا بصیر گردیم، بصیرمان کن تا از مسیر برنگردیم. آزادمان کن تا اسیر نگردیم.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *