شهردار رباط کریم در نشست خبری با رسانه‌ها:

افزایش سرانه‌‌های فضای سبز در رباط‌کریم/ افتتاح ۴۰ پروژه عمرانی شهرداری

میرزمانی ابراز کرد: در شهرستان رباط کریم در حوزه فضای سبز ۲ متر افزایش سرانه داشته ایم و امروز به بیش از ۱۸ متر برای هر نفر رسیده است که این روند خوشایندی است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، سیدمحمد میرزمانی شهردار رباط کریم در نشست خبری با رسانه‌ها ابراز کرد: مشروعیت همه ما از مردم است و اگر این مردم نباشند ما نیز موجودیت نداریم و شهرداری تلاش می کند تا بهترین خدمات را به مردم ارائه کند.

میرزمانی بیان کرد: ۶۳ میلیارد بودجه سال گذشته بود که ۹۵ درصد آن محقق شد و میدان حضرت امام بلوار نبوت و … جزو اولویت های این شهرداری بود.

وی ادامه داد: در هفته دولت ۴۰ پروژه عمرانی بسیار مطلوب ما افتتاح می شود و به طور قطع عملکرد ما را باید مردم ببنید و کیفیت پروژه ها را آن‌ها تشخیص دهند.

شهردار رباط کریم با اشاره به بودجه امسال، ابراز کرد: ۸۴ میلیارد تومان بودجه امسال بوده و ۶۰ درصد از آن پروژه های عمرانی است و وعده کردیم که منطق کم برخوردار از خدمات این شهردای بهره بردای شوند.

وی تاکید کرد: برخی از محلات قدیمی ما شاید پس از سالها صاحب پارک و بوستان شده اند.

میرزمانی ابراز کرد: شهرستان رباط کریم در حوزه فضای سبز ۲ متر افزایش سرانه داشته ایم و امروز به بیش از ۱۸ متر برای هر نفر رسیده است که این روند خوشایندی است.

وی با اشاره به برخی پروژه‌های شهری در رباط‌کریم، خاطرنشان کرد: پروژه المان شهدا در رباط کریم به اتمام رسیده و در اولین فرصت افتتاح و بهره بردای می‌رسد.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش بر توجه به موضوع ترافیک در رباط کریم تاکید کرد و گفت: یکی از اولویتها آرام سازی ترافیک در رباط کریم بود. چهارراه های رباط کریم بسته بود و با مطالعات حوزه ترافیکی بازگشایی شده و در آینده نزدیک چهارراه اصلی رباط کریم سنگ فرش می شود.

وی اضافه کرد: تمام معابر قدیمی رباط کریم احیا می شود و به دنبال ان هستیم تا بتوانیم ترافیک شهری را از مسیر اصلق خارج کنیم.

وی ادامه داد: فرهنگسرای معلم رباط کریم یک روز را بدون برنامه ندارد و با تعامل با ادارت توانسته ایم اقدامات خوبی را در عرصه فرهنگی انجام دهیم.

شهردار رباط کریم ابراز کرد: اولین سالن ورزشی در شهر رباط کریم از سوی شهرداری رباط کریم کلنگ زنی و ۵ سالن ورزشی را در هفته دولت در سال آینده افتتاح خواهد شد.

میرزمانی اضافه کرد: در سال گذشته ۲۴ میلیارد تومان اط بدهی شهرداری پرداخت شده و ۹۰ میلیارد تومان نیز از بدهکاری شهرداری به پیمانکاران و هم به مردم باقی مانده است.
وی ادامه داد: امسال در دهه فجر ۴۰پروژه عمرانی شهرداری رباط کریم را به بهره برداری می رسد و شهرداری نه تنها توانش را از ست نداده بلکه موتور آن تقویت و در حال حرکت است. در گذشته پروژه‌های زیادی نداشتیم اما امروز می بینیم که رباط کریم به کارگاه عمرانی تبدیل شده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *