همزمان با هفته دولت در رباط کریم؛

افتتاح و کلنگ زنی پروژه های درمانی و رفاهی در شهرستان رباط کریم

مراسم کلنگ‌زنی و افتتاح پروژه هلی درمانی و رفاهی شهرستان رباط کریم باحضور بیات مدیرکل بهزیستی استان تهران، حجت الاسلام نوروزی نماینده مجلس،سیدمهدی ساداتی فرماندار، میرزمانی شهردار و اعضای شورای شهر رباط کریم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رباط نیوز، همزمان با هفته دولت در شهرستان رباط کریم، امروز و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی دو پروژه مرکز توانبخشی پرتو و یک پروژه مسکونی ۸ واحدی برای معلولان بهزیستی در نصیرشهر افتتاح و به بهره برداری رسید.

در ادامه این برنامه ها، مسئولان شهرستانی و نماینده مجلس پروژه های عمرانی شهرداری رباط کریم از قبیل بوستان امیداصغرآباد، بوستان خیابان فرهنگ، پارک خیابان حافظ، توقفگاه اتوبوسرانی درشهرک آبشناسان و بازگشایی زیرگذرشهرک خانه را کلنگ زنی و افتتاح کردند.

در حاشیه این مراسم رضایی مدیر بهزیستی رباط کریم درباره نحوه فعالیت lرکز توانبخشی پرتو در جمع خبرنگاران گفت: هزینه درمان افرادی که در این مرکز نگهداری می شوند و مجهول الهویه هستند بر عهده دولت بوده است.

وی ادامه داد: ما به دنبال گسترس چنین مراکزی هستیم و دولت نیز در موضوع استیجاری بودن این مراکز نمی توانذد کمکی کند اما به آنها یارانه پرداخت می کند.

وی ابراز کرد: در حال حاضر در مرکز توانبخشی پرتو ۵۰ نفر بستری هستند و به طور کلی ظرفیت پذیرش ۱۰۰ نفر را دارد.

    

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.