افتتاح و بهره برداری از بزرگ ترین مجتمع تولید باتری های صنعتی کشور

شش طرح صنعتی تحقیقاتی سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع با حضور فرماندار شهرستان رباط کریم و وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، نظام ملکشاهی در سال جهش تولید و در آستانه چهلمین سالگرد دفاع مقدس به همراه امیر سرتیپ حاتمی، شش پروژه ملی صنعتی تحقیقاتی باتری های صنعتی سرب اسیدی سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع (توان) را افتتاح و مورد بهره برداری قرار دادند.

نماینده عالی دولت در خصوص این پروژه ها بیان کرد: بهره برداری از مجتمع تولید باتری های صنعتی کشور، نه تنها بخش قابل توجهی از نیاز صنایع مهم داخلی از جمله در حوزه های مخابراتی، نیروگاهی، پالایشگاهی و ارتباطی را در داخل کشور فراهم می نماید بلکه توان صادرات باتری های صنعتی و ارائه خدمات فنی و مهندسی ، افزلیش بهره وری، کاهش هزینه های انجام شده، صرفه جویی ارزی و دیگر موارد را میسر میسازد.

وی در خصوص دیگر پروزه های افتتاح شده افزود: آزمایشگاه و مرکز تحقیقات باتری های صنعتی سرب اسیدی و خط تولید باتری در اندازه آزمایشگاهی با امکانات کامل نمونه سازی و تست از دیگر پروژه های افتتاح شده است که اشتغالزایی برای بیش از هزار نفر  به صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *