افتتاح فاز اول پارک ۱۸ هکتاری آبشناسان

شهردار رباط کریم از افتتاح فاز اول پارک ۱۸ هکتاری آبشناسان در ایام هفته دولت خبر داد و اقدامات انجام شده در این فاز را تشریح کرد .

به گزارش رباط نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری رباط کریم، مسعود مختاری با بیان اینکه شهرک آبشناسان جدیدالاحداث  بوده و لازم است تا زیر ساخت های اساسی به صورت کلان تعریف و اجرا گردد اظهار داشت : این پارک با هدف تامین سرانه های فضای سبز و ایجاد فضایی برای جمعیت ساکن در این منطقه به منظور فراغت و تنوع در گذران زمان و همچنین ایجاد هسته ای در شهرک برای تجمع فعالیت های فرهنگی و تفریحی اجرا شده است.
شهردار رباط کریم از امکانات بسیار خاص این پارک از جمله آبنمای موزیکال ، مجموعه آب و آتش ، فضای بازی کودکان و اسکیت نام برد و ادامه داد : در فاز بعدی این پروژه همچنین مجموعه هتل ، رستوران  ، باغ بوتانیک و گیاه شناسی ، دریاچه به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع ، مخازن ذخیره آّب ، زیرفضاهای خدماتی ، فضاهای مدیریت و فضای سبز و فضای سبز منحصر به فرد نیز در مرحله اجرا قرار دارد.
مهندس مختاری در ادامه به شروع عملیات اجرایی احداث اولین آبنمای موزیکال این پارک اشاره کرد و گفت : این آبنما از زیبایی خاصی برخوردار خواهد بود و یکی از ویژگی های بارز این پارک آبنمای موزیکال است که مطمئنا توجه بسیاری ازشهروندان را به خود جلب خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *