شهردار رباط کریم:

افتتاح فاز اول پارک آبشناسان رباط کریم در دهه فجر

شهردار رباط کریم با بیان اینکه تقریبا فاز اول پارک ۲۲ هکتاری آبشناسان تکمیل شده است از افتتاح این فضا در ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد .

مسعود مختاری، شهردار رباط کریمدر گفت وگو با خبرنگار سرویس احتماعی رباط نیوز گفت : با توجه به تازه احداث بودن شهرک آبشناسان ، از لحاظ زیرساختی این شهرک نیازمند توجه بسیاری است که شهرداری رباط کریم توانست در اولین اقدامات خود احداث پارک بزرگی را کلید بزند و با اقدامات منظم و برنامه ریزی دقیق بخش اعظمی از این پروژه تکمیل و در دهه مبارک فجر به بهره برداری خواهد رسید .

وی ادامه داد : شهرک آبشناسان در یک ماه اخیر به شهر رباط کریم الحاق شد و با توجه به اینکه در این منطقه فقط ساختمان مسکونی ساخته شده و هیچگونه زیرساخت و سرانه ای برای آن تامین نشده است راه سخت و دشواری برای ساکنان و شهرداری رباط کریم برای تامین اعتبارات و ساخت امکانات در پیش است .

مختاری تصریح کرد : شهر رباط کریم با توجه به شرایط اقتصادی کنونی و حالت تدافعی و راکد بازار مسکن و ساخت و ساز از لحاظ تامین منابع مالی در مضیغه است و در عین حال با صرفه جویی بسیار توانسته است اعتبارات این طرح را تامین و پارک را احداث کند.

وی افزود : در حال حاضر فضای سبز ، زیرساخت های آمایشی و سازه های سنگی  و جداول و همچنین گل های فصلی و درختان جانمایی و مستقر شده اند و ست وسایل ورزشی نیز در فضایی مشخص نصب و راه اندازی شده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد : امیدواریم ساکنان بتوانند بهره کافی را از این فضا ببرند و قدمی باشد برای استقرار تسهیلات رفاهی برای روح دادن به فضایی مسکونی که از لحاظ ابعاد زیبایی شناختی و منظر شهری فاقد هرگونه سازه در خور توجه است .

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *