فرماندار رباط کریم در جمع خبرنگاران:

افتتاح سه پروژه عمرانی در شهرآباد رباط کریم

نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم خاطرنشان کرد: در روستای شهرآباد رباط کریم ۳ پروژه با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومان احداث و به ثبت رسیده است که از جمله می‌توان به پروژه زمین چمن مصنوعی، اصلاح معابر و خیابان های روستا و ساختمان دهیاری اشاره کرد.

به گزارش خبرنگار رباط نیوز، سید مهدی ساداتی فرماندار رباط کریم در حاشیه افتتاح پروژه های عمرانی ورزشی در روستای شمس آباد رباط کریم در گفتگو با خبرگزاری فارس اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی و در جهت فقرزدایی و زدودن چهره فقر از شهرستان رباط کریم در ۱۴ روستا ۴۲ پروژه پروژه افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی افزود: رباط کریم در زمره شهرستانهایی قرار دارد که در اختصاص پروژه‌های عمرانی توجه بسیاری نموده است، همین اساس تلاش دهیاران و شوراهای روستایی را نباید نادیده گرفت که توانستند بهار عمرانی را در روستاهای این شهرستان به نمایش بگذارند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم با اشاره به هزینه های صورت گرفته در حوزه های روستایی خاطرنشان کرد: در روستای شهرآباد رباط کریم ۳ پروژه با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومان احداث و به ثبت رسیده است که از جمله می‌توان به پروژه زمین چمن مصنوعی، اصلاح معابر و خیابان های روستا و ساختمان دهیاری اشاره کرد.

ساداتی ادامه داد: در تمام شهرستان در دهه فجر انقلاب اسلامی ۵۰ پروژه از سوی شهرداری ها به بهره‌برداری می‌رسد که این اقدام قابل توجهی به شمار می آید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *