شهردار رباط کریم خبر داد:

اعلام همکاری شهرداری برای برگزاری اعتکاف در رباط کریم

شهردار رباط کریم اعتکاف را بهانه ای برای پرداختن به بعد معنوی و روحانی انسان ها دانست که خداوند افتخار آن را به ما شیعیان عطا کرده است و در خصوص برگزاری آن اعلام همکاری کرد .

مسعود مختاری،شهردار رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار سرویس فرهنگی رباط نیوز با بیان اینکه بیش از۱۵ مسجد در شهرستان رباط کریم آماده برگزاری مراسم اعتکاف خواهند شد گفت : به روال سال های گذشته شهرداری رباط کریم در خصوص این مراسم مذهبی پر فیض همکاری های لازم را با نهاد های برگزار کننده خواهد کرد.

شهردار رباط کریم بیان داشت : باید تمام توان خود را در برگزاری برنامه‌های این ایام به کار گرفته و در جلب بیشتر جوانان برای حضور در برنامه‌های این ایام اقدامات اساسی را انجام دهیم.

وی تأکید کرد: در سال گذشته شهرداری رباط کریم با توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته فرهنگی در مساجد سطح شهر در برگزاری این مراسم همکاری کرده و بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده شاهد استقبال بسیار خوبی از مراسم اعتکاف از سوی مردم این شهرستان شاهد خواهیم بود .

وی همچنین از برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا در روز پنجشنبه با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولان و پرسنل شهرداری در نمازخانه شهرداری خبر داد.

مختاری عنوان کرد: مطابق برنامه هفتگی کارکنان شهرداری رباط کریم هر پنجشنبه صبح در محل نمازخانه این سازمان برگزار می گردد و کارکنان از فیض معنوی این مراسم بهره مند می گردند .

انتهای پیام/

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *