اعضای جدید شورای شهر باید به فکر منابع درآمدی پایدار باشند

امام جمعه رباط کریم گفت:اعضای جدید شورای اسلامی با توجه به مشکل درآمدی شهرداری، باید بفکر ایجاد منابع درآمد پایدار برای شهرداری بوده و بدنبال جذب سرمایه گذار باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه شهرستان رباط کریم در دیدار منتخبین دوره ی ششم شوراهای اسلامی شهرستان رباط کریم اظهار داشت: توفیق حضور در شورای شهر،فرصت مغتنمی برای خدمت به مردم است.

وی افزود: اعتماد مردم به شما (منتخبین شورای ششم) نعمتی الهی است و شکر این نعمت،خدمت خالصانه به شهروندان لایق و شایسته است.

امام جمعه رباط کریم اذعان داشت: توفیق شوراهای اسلامی در وحدت و اتحاد و دوری از تکروی و اختلاف است. همه حول محور منافع شهر متحد باشید و برای عمران و آبادی شهر شبانه روز تلاش کنید.

حجت الاسلام و المسلمین ترابی بیان داشت: قانون حق انتخاب شهردار را به شورا داده و شما سعی کنید فردی مومن،با تقوا و پاکدست،توانمد و با تجربه انتخاب کنید و با تمام توان از او حمایت کنید تا کارها را پیش ببرد.

امام جمعه رباط کریم گفت: اعضای جدید شورای اسلامی با توجه به مشکل درآمدی شهرداری باید بفکر ایجاد منابع درآمد پایدار برای شهرداری بوده و بدنبال جذب سرمایه گذار باشند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.