جانشین فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم خبر داد: اعزام بیش از ۴هزار زائر رباط کریمی به حرم امام

جانشین فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم گفت: امسال بر طبق سنوات گذشته بیش از ۴هزار زائر از شهرهای رباط کریم، پرند و نصیرشهربه حرم امام راحل اعزام خواهند شد که در این باره ۹۰دستگاه اتوبوس شهری به کارگیری خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، سرگرد روح الله قنبری، جانشین فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم و رییس ستاد گرامیداشت ارتحال امام خمینی(ره) در شهرستان، امشب در کنفرانس مطبوعاتی با جمعی از فعالین رسانه با اشاره به شخصیت امام راحل، ایشان را انسانی وارسته و آگاه به مسائل روز دانست و خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) در عین ساده زیستی توانست انقلابی باشکوه را به پیروزی برساند و دست طاغوتیان را از کشور کوتاه نماید، در حقیقت این مرد خدا ظلمت و تاریکی را از چهره کشور زدود و روشنی را به مردم تقدیم کرد.

جانشین فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم با تبیین شخصیت امام راحل به بررسی عوامل پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و تصریح کرد: تواضع، توکل، توسل و همت والای امام خمینی(ره) بود که توانست مردم را ظلم و جور حاکمان گذشته نجات دهد.

سرگرد قنبری در بخش دیگری از سخنان مطبوعاتی اش به برگزاری جلسات برای برپایی بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) اشاره و خاطرنشان کرد: در همین راستا جلسه ای در فرمانداری رباط کریم برگزار و ۵ کمیته اجرایی تشکیل و طی آن ادارت و نهاد مشغول به فعالیت شدند.

وی ادامه داد: امسال بر طبق سنوات گذشته بیش از ۴هزار زائر از شهرهای رباط کریم، پرند و نصیرشهر به حرم امام راحل اعزام خواهند شد که در این باره ۹۰دستگاه اتوبوس شهری به کارگیری خواهد شد.

جانشین فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم خاطرنشان کرد: ساعت حرکت اتوبوس ها از شهرهای گفته شده ۱۵:۳۰ دقیقه فردا و از مقابل مساجد و پایگاه های بسیج سه شهر رباط کریم، پرند و نصیرشهر خواهد بود.

وی اضافه کرد: همزمان با ارتحال ملکوتی امام راحل همزمان با آغاز افطار بیش از ۱۰ ایستگاه صلواتی در مقابل پایگاه ها و حوزه های بسیج برپا خواهد بود و به مردم خدمات رسانی می کنند.

رییس ستاد گرامیداشت ارتحال امام خمینی(ره) در شهرستان رباط کریم در بخش دیگری از سخنانش به دیگر برنامه های این روزها اشاره کرد و گفت: برگزاری عصر شعر در دارالقرآن کریم شهرستان رباط کریم و مراسم عزاداری رحلت امام خمینی(ره) در شهرستان، از دیگر برنامه های این هفته خواهد بود.

وی بر نقش مهم و اساسی فضای مجازی در  پوشش  مراسم گرامیداشت رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی تأکید کرد و ادامه داد: فضای مجازی وقرارگاه سایبری درحوزه نشر افکار امام راحل و راه و رسم ایشان نقش مهمی را ایفا کرده است.

سرگرد قنبری در بخش پایانی سخنانش عنوان کرد: از درب امکانی چون سپاه رباط کریم، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، بسیج دانش آموزی و بسیج اقشار نیز  اتوبوس ها به مردم خدمات رسانی می کنند و آن ها را به حرم مطهر امام خمینی(ره) اعزام خواهند کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *