اصلاح شبکه فاضلاب رباط کریم همچنان ادامه دارد

شهردار رباط کریم گفت: هم اکنون عملیات اجرای طرح شبکه فاضلاب شهری در بلوار امام خمینی (ره) حدفاصل تقی آباد تا میدان فرمانداری شهر رباط کریم در حال انجام است.

مسعود مختاری، شهردار رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی رباط نیوز با اعلام این خبر که اصلاح شبکه فاضلاب شهری رباط کریم ادامه دارد، اظهار کرد: در ادامه اجرای عملیات راه اندازی شبکه فاضلاب شهری توسط اداره آب و فاضلاب در شهر رباط کریم این طرح در بلوار امام خمینی (ره) حدفاصل تقی آباد تا میدان فرمانداری با سرعت در حال زیرسازی و خاکبرداری برای ایجاد کانال های هدایت آب می باشد و به زودی در این محل پیش از پایان سال به پایان خواهد رسید .

وی ادامه دارد : هدف از اجرای این طرح هدایت آب های سطحی ، فاضلاب و جلوگیری از گرفتگی و بالا آمدن آب و پر شدن مخازن خانه ها و هدایت آن ها به محل های مشخص شده برای تصفیه و استفاده برای مصارف زراعی و آبیاری می باشد .

شهردار رباط کریم تصریح کرد : همچنین ممانعت از حفر چاه‌های جذبی دفع فاضلاب ، تأمین منابع آب برای آبیاری فضاهای سبز شهر رباط کریم ، ایجاد تصفیه‌خانه‌هایی خوب برای توسعه و زنده‌ کردن فضای سبز و تبدیل تهدید به فرصت در شهر درحالی‌که با بحران کم‌آبی روبه‌رو هستیم و تامین منابع آینده آب و استفاده بهینه از آب برای توسعه شهر را نام برد .

مختاری در پایان بیان داشت : با پایان این طرح به صورت جامع نوارهای حفاری شده آسفالت خواهد گردید و شرایط به ماقبل زمان اجرای طرح بازخواهد گشت .

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *