اسراییل مجددا به سوریه حمله کرد؟+عکس

ساعتی پیش رسانه های وابسته به گروه های تروریستی تکفیری القاعده و ارتش آزاد با انتشار خبری از هدف قرار گرفتن مواضع نیروهای دولتی سوریه در شهرک البعث قنیطره خبر داده اند.

به گزارش رباط نیوز به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ساعتی پیش رسانه های وابسته به گروه های تروریستی تکفیری القاعده و ارتش آزاد با انتشار خبری از هدف قرار گرفتن مواضع نیروهای دولتی سوریه در شهرک البعث قنیطره خبر داده اند.

اسراییل مجددا به سوریه حمله کرد؟+عکس
بنابر این گزارش، منابع نزدیک به دولت سوریه با تکذیب این خبر از اصابت دو موشک کاتیوشا شلیک شده از سوی گروه شبه نظامی تروریستی “الجبهه الجنوبیه” وابسته به ارتش آزاد به یک پادگان نیروهای ارتش سوریه در حاشیه شهر البعث واقع در استان قنیطره خبر داده اند. حسب اطلاعات منتشر شده بلافاصله پس از هدف قرار گرفتن این منطقه هواپیماهای بمب افکن ارتش سوریه سکوی پرتاب آن را بمباران کرده و بطور کامل منهدم کرده اند. استان قنیطره در مرز مشترک سوریه با فلسطین اشغالی قرار داشته و کلیه عملیات های نظامی گروه های تروریستی تکفیری در آن مستقیما از سوری اتاق عملیات مشترک اردن و اسراییل هدایت و برنامه ریزی می گردد. ارتش رژیم صهیونیستی با تاسیس دو بیمارستان بزرگ میدانی برای القاعده و ارتش آزاد مجروحان آنها را درمان کرده و برای نبرد با دولت سوریه مجددا به داخل این کشور اعزام می کند.
اسراییل مجددا به سوریه حمله کرد؟+عکس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *