استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای اجرای برنامه های دهه فجر

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: برگزاری برنامه‌های ویژه گرامیداشت دهه فجر در فضای مجازی می‌تواند در شرایط خاص و شکننده کرونایی مؤثر باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز،  هادی تمهیدی فرماندار شهرستان بهارستان در جلسه برنامه‌ریزی و هماهنگی دهه فجر با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی همواره به دنبال ایجاد تفرقه میان مردم و مسئولان هستند اظهار داشت: بی شک معاندین نمی‌توانند با اقدامات و نقشه های خصمانه خود حرکت نظام و انقلاب رامتوقف یا منحرف کنند .

وی افزود:با وجود همه تحریم‌های ناجوانمردانه و فشارهای حداکثری استکبار جهانی، مردم عزیزمان با شناخت کامل از برنامه های دشمن همچنان پشتیبان نظام اسلامی بوده و در مقابل دشمنی‌های آمریکا و هم‌پیمانانش مقاومت می‌کنند.

فرماندار شهرستان بهارستان در ادامه گفت: شیوع بیماری کرونا شرایط برگزاری آیین گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر را تحت تأثیر قرار داده است اما با برنامه‌ریزی درست و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی می‌توانیم برخی از برنامه‌های دهه فجر را برگزار کنیم.

تمهیدی تصریح کرد: برگزاری برنامه‌های فرهنگی و صنفی در دهه فجر با استفاده از فضای مجازی در حوزه‌های مختلف می‌تواند در شرایط خاص و شکننده کرونایی مؤثر باشد.

فرماندار بهارستان در پایان با تأکید براجرای برنامه‌هایی آیین گرامیداشت دهه فجر با رعایت پروتکل های بهداشتی خاطرنشان کرد: ارگان‌ها و ادارات شهرستان بهارستان باید در برگزاری برنامه‌های گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر تمامی ضوابط، پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا منجر به افزایش بیماری کرونا نشود.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *