استفاده از ظرفیت تشکل های مردمی جهت پاسداشت پیروزی انقلاب

فرماندار رباط کریم گفت:باید از ظرفیت های گروه ها و تشکل های مردمی برای پاسداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استفاده کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، نظام ملکشاهی فرماندار رباط کریم در مراسم افتتاحیه برنامه های ایام الله دهه  فجر که با حضور حجت السلام و المسلمین حسن ترابی امام جمعه شهرستان رباط کریم،  فرمانده سپاه پاسداران رباط کریم، شهردار رباط کریم، و تعدادی از مسئولان شهرستان در مصلای امام خمینی ( ره ) برگزارگردید ضمن تبریک ایام الله دهه فجر بیان کرد: چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و آغاز دهه مبارک فجرانقلاب اسلامی ایران با هدایت و رهبری بزرگمرد تاریخ، حضرت امام خمینی (ره) بنیان‌های ظلم و ستم را در هم شکست و امروز عزت، اقتدار و پیشرفت های علمی و فنی ایران اسلامی به الگویی کارآمد برای سایر کشور ها تبدیل شده است.

وی دهه فجر را فرصت بسیار مناسبی برای تبیین خدمات و اقدامات دولت و نظام اسلامی در بخش های مختلف دانست و اظهار کرد: دستگاه های اجرایی از فرصت ایام الله دهه فجر برای ارائه خدمات و اقدامات انجام شده دولت به مردم نهایت استفاده را ببرند .

فرماندار رباط کریم در ادامه به وقوع حوادث طبیعی و تحریم های ظالمانه رژیم جنایتکار آمریکا اشاره کرد و تصریح نمود: با نگاهی به خدمات نظام اسلامی در نقاط مختلف کشور به خوبی در می‌یابیم که حجم خدماتی که به برکت انقلاب به مردم ارائه شده به هیچ وجه قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست.

وی به دستاوردهای انقلاب از پیشرفت های نظامی تا اقتصادی اشاره کرد و افزود: همه ما وظیفه داریم دستاوردهای انقلاب را در جامعه تبیین کنیم.

ملکشاهی بر مردمی بودن جشن های دهه فجر انقلاب اسلامی تأکید کرد و یادآور شد: باید از ظرفیت های گروه ها و تشکل های مردمی برای پاسداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استفاده کرد و بسیاری از برنامه های این ایام به صورت مردمی و با استفاده از ظرفیت مردم برگزار خواهد شود. امیدواریم بتوانیم در چارچوب قانون اساسی نیازهای مردم را برآورده کنیم و در راستای رشد و پیشرفت برای رفاه جامعه مبتنی بر هویت دینی و تأمین معیشت مردم قدم برداریم و با همت و وحدت تمام اقشار جامعه موانع و چالش های پیش رو را پشت سر بگذاریم و این مسیر مقدس را ادامه دهیم.

فرماندار رباط کریم با بیان اینکه در ایام الله دهه فجر بیش از ۱۲۰۰ برنامه  ویژه فرهنگی، هنری و اجتماعی دررباطکریم برگزار می شود، خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی نیز مانند گذشته به طور قطع با تدبیرهای که اندیشیده شده با وجود بیماری کرونا برنامه های ویژه دهه فجر که اکثراً به صورت ویدئو کنفرانس است انجام خواهد شد.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *