استاد گفتمان دینی: با دانش رشد شناختی، ارتباط با کودک را بهتر برقرار می کنیم

استاد تبلیغات اسلامی رباط کریم در دوره آموزش مربیان مهدکودک و پیش دبستانی،عنوان کرد: با دانش رشد شناختی، ارتباط با کودک را بهتر برقرار می کنیم ومی توان مفاهیم آموزشی موردنظر را به کودک انتقال داد.

به گزارش رباط نیوز، دوره آموزش مربیان مهدکودک و پیش دبستانی با موضوع اهمیت ارتباط با کودکان با همکاری اداره بهزیستی این شهرستان و مؤسسات و خانه های قرآنی وابسته این اداره در سالن اجتماعات بخشداری برگزار شد.

مینو خرازی، استاد این دوره و کارشناس آموزشی و فرهنگی کودک ونوجوان، با اشاره به انواع روش های برقراری ارتباط با کودکان، افزود: محبت و قاطعیت از روش های ارتباط با کودکان است و محبت همان پذیرش و صمیمیتی است که مربی در مقابل کودک از خود نشان می‌دهند.

این استاد ادامه داد: زمانی بهتر با کودکان ارتباط برقرار می کنیم که دانش رشد شناختی کودک را بدانیم و در این صورت است که می توان مفاهیم آموزشی موردنظر را به کودک انتقال داد.

در بخش دوم این دوره، خرازی در خصوص ایجاد ارتباط دوستی با کودکان، راه های ایجاد ارتباط مؤثر با کودک، توصیه های تربیتی برای ارتباط با کودک و چگونگی ایجاد رابطه با کودکان خجالتی مباحثی را مطرح کرد.

براساس این گزارش، در پایان این دوره، آزمون کتبی از شرکت کنندگان به عمل آمد و کسانی که حداقل نمره قبولی را کسب کنند گواهی پایان دوره آموزشی صادر خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *