استاد حوزه و دانشگاه: رسانه‌های بیگانه نمی‌‌خواهند مردم در راهپیمایی حاضر شوند/ تغییر مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر رباط کریم

امام جمعه رباط کریم گفت:دشمنان انقلاب در چنین روزهایی به فکر می افتند که یا ملت ایران را تهدید کنند و یا با زبان نرم و سازش وارد شوند تا آن ها را از حضور در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن ماه منصرف کنند.

حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار سرویس سیاسی رباط نیوز، با اشاره به دهه فجر، آغاز سی و نهمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی را به تمام مردم کشور تبریک و تهنیت گفت و اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم با همت،عزمی راسخ و ایمانی کامل در حراست از انقلاب اسلامی کوشاتر از دیروز باشیم.

وی افزود: روز ۲۲ بهمن ماه و حضور در این راهپیمایی بزرگ و بسیار مهم، نشان دهنده بینش و بصیرت مردم در نگهبانی از انقلاب اسلامی و ایستادگی در برابر بدخواهان انقلاب اسلامی به ویژه آمریکا و صهیونیست جهانی است.

امام جمعه رباط کریم ابزار کرد: مردم در ۲۲ بهمن امسال نیز به دشمنان و آنهایی که نمی خواهند انقلاب اسلامی روی پای خود بایستاد نشان خواهند داد که پس از ۳۸ سال، انقلاب اسلامی نه تنها کم رنگ تر نشده بلکه با حضور نسل های سوم و چهارم انقلاب، راهپیمایی باشکوه تر برگزار می‌شود و مردم با حضور جدی و مشتهای گره کرده بر دهان یاوه گویان داخلی و قدرتهای خارجی خواهند کوبید.

استاد حوزه و دانشگاه تأکید کرد: مردم در این روزها به دشمنان فهماندند که راهی را که امام راحل و شهدای عزیزمان برای ما ترسیم کردند را با قدرت تمام ادامه خواهند داد.

وی ادامه داد: مردم به خوبی آن ها روزهایی که را در کشور جنایات می شد و مردم تحقیر می شدند به یاد دارند اما امروز و پس از پیروزی انقلاب اسلامی مردم به استقلال واقعی رسیده اند.

وی اضافه کرد: آزادی یک نعمت الهی است و خداوند در سوره مبارکه ابراهیم آیه ۶ می فرماید که «وَإِذْ قَالَ مُوسَى لِقَوْمِهِ اذْکُرُوا نِعْمَهَ اللَّهِ عَلَیْکُمْ إِذْ أَنْجَاکُمْ مِنْ آلِ فِرْعَوْنَ یَسُومُونَکُمْ سُوءَ الْعَذَابِ وَیُذَبِّحُونَ أَبْنَاءَکُمْ وَیَسْتَحْیُونَ نِسَاءَکُمْ وَفِی ذَلِکُمْ بَلَاءٌ مِنْ رَبِّکُمْ عَظِیمٌ، و هنگامى را که موسى به قوم خود گفت نعمت‏ خدا را بر خود به یاد آورید آنگاه که شما را از فرعونیان رهانید که بر شما عذاب سخت روا مى‏ داشتند و پسرانتان را سر مى ‏بریدند و زنانتان را زنده مى‏ گذاشتند و در این امر براى شما از جانب پروردگارتان آزمایشى بزرگ بود»، در حقیقت نجات یافتن از ظلم و ستم شاهنشاهی یک نعمت الهی برای مردم خوب کشورمان است.

حجت الاسلام محمدی نژاد با اشاره به برخی تحرکات دشمنان برای دور بودن مردم از صحنه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، بیان کرد: دشمنان انقلاب در چنین روزهایی به فکر می افتند که یا ملت ایران را تهدید کنند و یا با زبان نرم و سازش وارد شوند تا آن ها را از حضور در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن ماه منصرف کنند، این در حالی است که رییس جمهور جدید آمریکا طی اظهاراتی می گوید که ایران باید از اوباما قدردانی کند، ما باید از چه قدردانی کنیم از ایجاد فتنه ۸۸ در کشور یا طراحی و به کار گرفتن گروهی متقلب اسلام نما به داعش.

امام جمعه رباط کریم خاطرنشان کرد: چهره باطنی و واقعی آمریکا را ترامپ نشان داد، عده ای در کشور بودند که از آمریکا چهره ای دیگر را در اذهان خود ترسیم کرده بودند و ما هم از ترامپ تشکر می کنیم چرا که چهره آمریکایی را به دنیا نشان داد.

وی با اشاره به مسیرجدید راهپیمایی امسال در شهر رباط کریم، عنوان کرد: امسال مردم از میدان آزادگان حرکت می کنند و به مصلی شهر رباط کریم خواهند رفت.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *