استادیوم ورزشی الارد گامی بزرگ در توسعه ورزش جوانان

رئیس شورای شهر رباط کریم توسعه ورزش و تقویت زیرساخت های ورزشی را اولین گام رشد و نشاط فکری یک جامعه دانست و نظرات خود را در این باره بیان داشت .

غلامرضا تاجیک،رئیس شورای شهر رباط کریم با اشاره به نیاز شهر به توسعه زیرساخت های ورزشی به رباط نیوز گفت : شهری با جمعیت جوان و علاقمند به ورزش مانند رباط کریم باید از زیرساخت های مناسب ورزشی بهره مند شود.

وی افزود : توسعه ورزش باعث شکل گیری جوامع کوچک سالم برای رشد و تعالی و تخلیه انرژی و پرورش فکری و جسمی خواهد شد که آثار مهمی در رشد فکری و معنوی شهر خواهد داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر رباط کریم تصریح کرد : جذب و هدایت جوانان به فضاهای ورزشی یعنی خروج از انزوا ، تخلیه روحی و ایجاد ارتباط با همسالان که اگر در نظر گرفته نشود باید چندین برابر آن صرف مبارزه با آسیب ها ، بزهکاری و وندالیسم اجتماعی و کمپ های ترک اعتیاد شود.

وی ادامه داد: امکانات شهرداری ها در جهت توسعه فضاهای فرهنگی و ورزشی محدود است اما می توان با نهاد های متعددی که متولی این امور هستند طرح هایی به صورت یکپارچه تعریف و اقدامات لازم برای رایزنی و تامین منابع از چند ماخذ انجام پذیرد که هدف آن ها توسعه و غنی سازی اوقات فراغت جوانان باشد .

تاجیک در پایان بیان داشت : بودجه نهاد عمومی شهرداری معمولا اجازه رشد سریع فضاهای ورزشی را نمی دهد و بنده از متولیان بخش ورزش ، سرمایه گذاران ، فدراسیون ها و وزارت ورزش و جوانان دعوت می نمایم تا در توسعه ورزش در شهر رباط کریم مشارکت موثر داشته باشند و مطمئنا شهرداری و شورای شهر رباط کریم تلاش می کند نهایت همکاری و همدلی را با این عزیزان داشته باشد .

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.