۱۰ نفر دیگر در رباط کریم و بهارستان احراز صلاحیت شدند+ اسامی

شورای نگهبان پس از ۲۰ روز بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی، اسامی تایید صلاحیت شدگان را در اختیار وزارت کشور قرار داد و وزارت کشور نیز این لیست را در اختیار فرمانداری‌ها قرار داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، شورای نگهبان پس از ۲۰ روز بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی، اسامی تایید صلاحیت شدگان را در اختیار وزارت کشور قرار داد و وزارت کشور نیز این لیست را در اختیار فرمانداری‌ها قرار داد.

برپایه این گزارش، از میان ۶۳دواطلب ثبت نامی در رباط کریم، ۲۵ نفر احراز صلاحیت شده بودند که پس از بررسی شورای نگهبان نیز ۱۰ نامزد دیگر احراز صلاحیت شدند.

پیش از این رئیس ستاد انتخابات شهرستان رباط کریم گفت: تعداد داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان از ۲۲ تن به ۲۵ تن افزایش پیدا کرد.

عباسعلی سعیدیان با اعلام خبر فوق اظهارداشت: بر اساس استعلامات مراجع ۴ گانه “رحیم اسدی” که پیش از این رد صلاحیت شده بود در هیات نظارت تأیید و به شهرستان رباط کریم اعلام شد.

وی افزود: همچنین ۲ نفر از کاندیداها به نام‌های “علی معارفیان” و “صراف شهریاری” که در فرمانداری تهران ثبت نام کرده بودند، جهت شرکت در انتخابات به شهرستان رباط کریم منتقل شدند.

در زیر  اسامی داوطلبین تائید صلاحیت شده در حوزه های انتخابیه شهرستان رباط کریم و بهارستان را که پیش از این احراز صلاحیت نشده بودند را می خوانید:

۱ـ حسن فیض الهی

۲ـ علی شامی خاکی

۳ـ عزیز آقا زاده

۴ـ محمود نجف لو
۵ـ خدامعلی نورانی

۶ـ علی اصغری

۷ـ محمد نیکنام

۸ـ رحیم اسدی

۹ـ بیت الله بدرلو

۱۰ـ محمد علی فیض الهی

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.