پور سعادت در گفت وگو با رباط نیوز؛

از نابودی دژهای محکم تا کشف ۵۴ کیلوگرم مواد مخدر در سطح شهرستان رباط کریم

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار ما گفت:براساس نگرانی های مردم از فروشندگان مواد مخدر در سطح شهرستان، نیروی انتظامی موفق به کشف ۵۴ کیلوگرم مواد مخدر و ۱۶۷خرده فروش در سطح منطقه که اقدام به ایجاد دژ در اماکن مختلف کرده بودند شدیم.

سرهنگ شهرام پورسعادت فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، با بیان اینکه پلیس با روزه خواری در ماه رمضان برخورد جدی می کند، خاطرنشان کرد: در طول ۴۷ روز گذشته تا به امروز با اجرای طرح خیبر که در راستای مبارزه با سرقت و … هست موفق شده ایم بیش از ۴۰۰ سارق را دستگیر و تحویل مراجع قضایی دهیم که این سارقان پس از طی مراحل قضایی به زندانهای استان جهت تحمل حبس منتقل شده اند.

وی ادامه داد: طرح خیبر در جهت آسایش شهروندان سه شهر رباط کریم، پرند و نصیرشهر است که در همین راستا در ایست و بازرسی های ایجاد شده در اتوبان تهران ساوه که در جهت مقابله با کالای قاچاق است موفق شده ایم ۲۷ قاچاقچی دستگیر شده که بالغ بر ۲ میلیارد انواع جنس از نوع کالاهای خانگی کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم همچنین با اشاره به حضور جدی پلیس در راستای مقابله با مواد مخدر، ابراز کرد: براساس نگرانی های مردم از حضور خرده فروشان مواد مخدر در سطح شهرستان، نیروی انتظامی موفق به کشف ۵۴ کیلوگرم مواد مخدر و ۱۶۷خرده فروش در سطح منطقه که اقدام به ایجاد دژ در اماکن مختلف کرده بودند شدیم.

وی یادآور شد: ۴۷۸ نفر از معتادان متجاهر که چهره شهرستان رباط کریم را نازیبا کرده بودند دستگیر و با هماهنگی کمپ های ترک اعتیاد در جهت بازپروری و درمان به این اماکن منتقل شدند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *