سرهنگ پور سعادت در گفت وگو با رباط نیوز؛

ارسال پیامک به رانندگان بدحجاب در شهرستان رباط‌کریم/ خدمات رسانی دو رستوران در ماه رمضان به مسافران

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم گفت: افرادی که در داخل خودروها اقدام به کشف حجاب می کنند از طریق سامانه، پلاک خورو آنها خوانده شده و به آنها پیامکی ارسال می شود تا این اقدام را دیگر انجام ندهد و در صورت تکرار با آنها برخورد جدی شده و به مرجع قضایی معرفی می‌شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ما گفت: افرادی که در داخل خودروها اقدام به کشف حجاب می کنند از طریق سامانه، پلاک خورو آنها خوانده شده و به آنها پیامکی ارسال می شود تا این اقدام را دیگر انجام ندهد و در صورت تکرار با آنها برخورد جدی شده و به مرجع قضایی معرفی می‌شوند.

سرهنگ شهرام پورسعادت فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، با بیان اینکه پلیس با روزه خواری در ماه رمضان برخورد جدی می کند، خاطرنشان کرد: روزه خواری فعلی حرام است و ضروری است بیماران در ملا عام اقدام به روزه خواری نکنند.

وی همچنین از برخورد قاطع نیروی انتظامی با سرنشینان بی حجاب خودروها خبر داد و تأکید کرد: کشف حجاب در بیرون و داخل خودروها ممنوع است، از این رو افرادی که در داخل خودروها اقدام به کشف حجاب می کنند از طریق سامانه، پلاک خورو آنها خوانده شده و به آنها پیامکی ارسال می شود تا این اقدام را دیگر انجام ندهد و در صورت تکرار با آنها برخورد جدی شده و به مرجع قضایی معرفی می‌شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم بیان کرد: سگ گردانی یا حمل حیوان در پارک ها و … نیز از مصادیق جرم در شهرستان است و درصورت مشاهده این افراد به مراجع قضایی معرفی می شوند.

وی تأکید کرد: رستورانها در ایام ماه مبارک رمضان می توانند از یک ساعت پیش از افطار فعالیت خود را آغاز و تا یک ساعت پیش از سحر ادامه دهند.

سرهنگ پور سعادت یادآور شد: باتوجه به اینکه رباط کریم درورودی استان تهران قرارگرفته دو رستوران را با رعایت پوشش و عدم نمایش برای روزه داران برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی آماده کرده ایم.

وی با تأکید بر اینکه تاکنون هیچ مشکل امنیتی انتظامی در سطح شهرستان وجود نداشته است، تصریح کرد: در ۶ ماهه پایان سال ۹۷ تا به امروز هیچ مشکل امنیتی انتظامی خاصی در سطح شهرستان مشاهده نشده و پلیس نیز همواره با همکاری مردم در تلاش برای رفع مشکلات جامعه است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *