مدیر بانک توسعه و تعاون پرند خبر داد:

مدیر بانک توسعه و تعاون پرند: ارایه تسهیلات به دارندگان حساب سهام عدالت پرند/ تامین تجهیزات پیمانکاران پرندی

کیارش ذکاوت مدیر بانک توسعه و تعاون شهر پرند از افزایش متقاضیان سود سهام عدالت در این بانک دولتی خبر داد و گفت: شهروندان پرندی می توانند با افتتاح حساب در بانک توسعه و تعاون پرند، سود سهام عدالت خود را دریافت و از دیگر خدمات بانکی و تسهیلاتی استفاده کنند.

کیارش ذکاوت، مدیر بانک توسعه و تعاون شهر پرند در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی رباط نیوز از افزایش متقاضیان سود سهام عدالت در این بانک دولتی خبر داد و گفت: شهروندان پرندی می توانند با افتتاح حساب در بانک توسعه و تعاون پرند، سود سهام عدالت خود را دریافت و از دیگر خدمات بانکی و تسهیلاتی استفاده کنند.

ذکاوت با اشاره به اینکه بانک توسعه و تعاون یکی از متولیان سهام عدالت در کشور است؛تصریح کرد: علاقمندان به دریافت سود سهام عدالت از بانک توسعه و تعاون پرند می توانند از طریق کد شبا این بانک را به عنوان پرداخت کننده اعلام و با دریافت حساب از امتیازات آن در پرند بهره مند شوند.

مدیر بانک توسعه و تعاون شهر پرند همچنین از آمادگی این بانک در زمینه صدور ضمانت نامه و خدمات پیمانکاری به فعالان صنعتی و عمرانی در پرند خبر داد و خاطر نشان کرد: بانک توسعه و تعاون از محل کمک های صندوق ملی و بودجه های موجود به شرکت هایی که نیمه فعالند و یا گردش سرمایه دارند به منظور تامین تجهیزات و خدمات پیمانکاری آماده خدمات دهی است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *