در پی امضای تفاهم نامه بین دو شرکت صورت گرفت؛ ارائه خدمات رفاهی به ۵ میلیون نخبه و جامعه علمی کشور

مدیر شرکت دانش بنیان رایمون توسعه آریا ابراز کرد: ما به دنبال ارائه خدمات به جامعه نخبگان کشوری هستیم به طوری که درصددیم تا به ۵میلیون نخبه، نویسنده و جامعه فرهنگی کشور خدمات ارزنده‌ای را ارائه نماییم.

به گزارش خبرنگار تهران نیوز، دکترعبدالله گلشن مدیر شرکت دانش بنیان رایمون توسعه آریا امروز در نشست خبری با رسانه‌ها و جراید در دفتر این شرکت دانش بینان اظهار کرد: امروز با همکاری بانک ایران زمین توانستیم یک دغدغه کشوری که مختص به نخبگان و نویسندگان و مدیران توانمند بود را رفع و در جهت توانمند سازی سطوح رفاهی آن‌ها تلاش کنیم.

وی افزود: این شرکت توانسته تخفیفات بسیاری را در زمینه‌های گردشگری، تفریحی و … به اقشار نخبگان کشور اعطا کند.

گلشن در ادامه با تاکید بر دغدغه مندی نسبت به اقشار تلاشگر و فعال کشور از عدم توجه در دولتهای گذشته به نخبگان انتقاد کرد و گفت: ما پس از بی توجهی به این اقشار درصدد بر آمدیم تا بدون هیچ هزینه‌ای بتوانیم خدماتی را به این اقشار اعطا کنیم تا در شرایط دشوار اقتصادی آن‌ها نیز بتوانند در رفاه زندگی کنند.

وی ادامه داد: امروز فضای کشور به گونه ای است که برای حیات شرکتهای دانش بنیان باید تلاش کرد چرا که اینها می توانند برای پیشرفت کشور در سطوح علمی و فناوری مفید واقع شوند.

وی ابراز کرد: ما به دنبال ارائه خدمات به جامعه نخبگان کشوری هستیم به طوری که درصددیم تا به ۵میلیون نخبه، نویسنده و جامعه فرهنگی کشور خدمات ارزنده‌ای را ارائه نماییم.

دکتر مصدری، مدیرکل سازمان متخصصین ایران نیز خاطرنشان کرد: امروز طی یک تفاهم نامه‌ای با شرکت ویژه کارت سعی داریم تا به متخصصین و مدیران این سطح از سازمان خدماتی را در جهت رفاه مندی آن ها ارائه کنیم.

وی افزود: در شرایط دشوار اقتصادی نیازمند یک حرکت عظیم در جهت توجه به اقشار موثر کشور هستیم و در این راه باید به عضوگیری و افزایش تعداد اعضای این شرکت بپردازیم.

به گزارش تهران نیوز، ویژه کارت که ارائه دهنده خدمات اختصاصی به نخبگان و جامعه علمی کشور است درصدد است تا به اعضای هیئت علمی، دانشجویان و فارغ التحصیلان،اعضای بنیاد نخبگان ملی، ورزشکاران دارای مدل و نویسندگان و خبرنگاران و خلبانان خدماتی را ارائه دهد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *